Senad

Spotřeba 406 2.0 HDI

95 posts in this topic

Zdarec... potřebuju někoho kdo má 406 2.0 HDI Break... kolik Vám to \"papá\"??? já jsem ujel na nádrž..tj 70litru 850Km...takže to je spotřeba někde kolem 12 l/100??? :myslim a přitom sem to nijak zvlášť neproháněl... čím to může být?? díky za odpovědi.

Zkus si to po sobe prepocitat ;). Jestli jsi ujel 850 km na 70ti litrovou nadrz, tak mas spotrebu kolem 8,2 l/100km...

:o.....:mad:... hihi no jo...sem to nějak poplet..ale 8.2...neni to moc??

mysell sem žo to bude jezdit do 7...

Mal si vynulovaný tachometer a na druhé tankovanie si dal 70l ? Alebo si sa držal palivomeru a hladného oka.

no jezdil sem řádově tak 20- 50 km ale ted sem natankoval zase plnou a dnes sem byl v Brně...tj 230km ...tak uvidím jak to vyjde ted...

ale break ma nadrz vyse 80l ! a skusal som dotankovat viac krat plnu az po hrdlo.

a raz to vyslo 5,8 inokedy 5,6 , potom 6,1 a to je max podla toho aku mas tazku nohu....

ale mna by radsej zaujimala odpoved v teme ,,kape´´

Mne to skresluje záhadné virtuálne tankovanie. Pri rezerve palivomeru mi stúpne stav aj o pol nádrže . Tak to sledujem pri tankovaní. 70% mesto v zápche a spotreba 6,7 l.

Jelikož mám pažouta už rok tak jsem včera počítal celoroční spotřebu od 1.3.07 do 28.2.08,schovávám si všechny účtenky,jezdím víceméně krátký trasy,samozřejmně nějaká delší se mezi to taky vejde,ale ne tak často,natankováno 640L, najeto 11900km a vyšlo mi 5.4L což si myslim je na breaka slušná spotřeba:super

No tak to je hodně v pohodě... mě to vychází bohužel kolem 8 litru... docela mě to štve.... a myslím že spořivě jezdím...

Ja mam spotrebu kolem 7l (vice mesto, mene dalnice), jen na dalkovych trasach do ciziny to klesa na 6.5l; zpravidla jezdime ve 4 a nalozeny.

Dnes ráno jsem vzal plnou. Těsně před tím se rozsvítilo hladové oko. Měl jsem najeto 1075km a vzal jsem 64,62l což je skoro rovných 6l na sto. Ale teď bylo docela teplo. Když se ochladí víc, tak to leze k těm 7l a i víc. Do práce jezdím převážně v noci. Celkově mimo město cca 60%, zbytek popojíždění po Praze, ale to zase hlavně ve dne.

Jinak pokud se nepletu, tak 406 má nádrž na 70l ne?

nadrz u breaku je 70litru, ale lze tam narvat i vice :) ale ta spotreba je relativne vysoka (i na moji nohu)

Mam 406 půl roku a spotřeba se drží do 7litrů bez problému spíše níž a to jezdim město i mimo na půl ale pravda normál jízdou.

Aktualne mam spotrebu 6,7L. V priemere sa pohybujem so spotrebou do 7,1L...60%mesto-40%mimo mesta. Nohu mam skor \"tazku\". :) Ked som mal priemerku oklo 8L problem bol s deravym intercoolerom. skontroluj si ho. :papa

Mám cca spotřebu něco kolem 6,7 až 7,2 l a to zrovna nejezdím nejpomaleji......