Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neony pod auto


bodmrazu

Recommended Posts

Cau lidi chci koupit poradny podsviceni pod auto a potreboval bych poradit kde ho maj nejlevnejsi:) Nechce se mi prolejzat e-shopy na netu:) Chci spis led diody nez trubice ale kdyz by jste nekdo vedel kde to levne sehnat tak prosim napiste kontakt. Myslim ze se ceny pohybujou od 4300-6000Kč. Predem dik za nejaky ten kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si bastlir, tak www.dcase.cz, prodavaji neony 12 V pripojeni, puvodne urcene do pocitace, ale namontovat si to muzes treba na zachod...nebo v tvem pripade pod auto. Dulezite to je dat do nejakeho krytu z plexi nebo tak. Ledky jsou drahe a aby svitily musi jich byt hodne a vyjde to pak velmi draho. Kdyz koupis nejake dva neony, tak to to vyjde na tisicovku a sviti celkem dost. Rozhodne v noci neprehlednutelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem něco viděl v bazaru a měli tam 4 barvy modrou zelenou oranžovou a červenou 1m za 99 kč ale nevím co to přesně bylo hadice v průměru asido 1 cm a byly v tom asi diody nebo co ale podle těch cen tady co jsem koukal to co jsem viděl bude asi na h...o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0°C: reknu ti, ze trubice jsou pekne na <I>, protoze ty se rozbijou nebo odejdou hned jak do nich naperes nejaky sutr. To LEDky jsou prakticky neznicitelny a kdyz jsou v e liste nahusto nasazene, tak sviti stejne, ne-li lip, nez vybojky a jsou prakticky neznicitelne....

Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bodmrazu: tak koukám, že podle rozměru a ceny jsi obědnal v www.tuningshop.shop4you.cz ?, tak potom napiš jak to dopadlo, zvažuji taky koupi teď po slevě. dík

To voštík: k těm šutrum, já žiju v představě že ty trubice jsou v nějaké gumoplastové trubici která je vodotěsná. Otázka je kde a za kolik je koupíš, tylevnější asi moc nevydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako vostiku ja taky ziju v dojmu ze je to alespon v nejakym wobalu z necoho jako je guma nebo plast!! Jo jinak Ledky jsou tak draha sranda ze to az neni hezky myslim ze tam se to pohybuje tak za 8000 aby to za neco stalo:( Jo jinak dam vedet az to vse nainstaluju a udelam nejake foto jak to sviti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusim ze bych mohl mit stejne cos poridil Ty podle ceny a rozmeru a zatim si nemuzu stezovat na funkcnost.. a to je testuju co to jde - ted hlavne mraz .. bez problemu.. v desti za mokra.. zatim stale bez problemu a rozbit je.. mozna tak kdybys najel na nejakej sutr ale od kaminku pochybuju ;) A mam je rozhodne dyl jak 2 mesice :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, trosku jsem to prehnal, to je pravda, ale co pravda neni je to, ze to vyjde asi na 8t. Zeptejte se Tomsona.. myslim, ze za ne daval nejakych 4,5t

Ted si ale nevzpomenu na delky... JInak to sviti dost dobre (i kdyz zelena neni moje nejoblibenejsi :)) a dela se to asi v e4 nebo 5 odstinech.... Rekl bych, ze lepsi nez vybojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem listoval na http://www.autodoplnky.cz/ a na co jsem nenarazil neony se stroboskopem a venkovní neony za velice lepší ceny, samostatné 54cm/410kč, 60cm/610kč, 90cm/720kč a 120cm/895kč

Takže pro příznivce NFS underground jsou tu neony + stroboskop ( chápu to jako pulzující neon ) mk:papa

[Editován dne 3/2/04 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bodmrazu už tam ty neony má a až na to, že zadní musí svítit přes rezervu je to fakt fobrý :) Takže kdo sundá rezervu, ten je v pohodě, ale jde to i s ní. Fotky budou na stránce jeho 206.

[Editován dne 9/2/04 Ondraa]

[Editován dne 9/2/04 Ondraa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...