Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Boxer 2.8/94kW - škubání na trojku - zatím vyřešeno


GhostBoxer

Recommended Posts

Neřešil někdo podobný problém? Při jízdě hlavně na trojku mezi 2100-2400 občas poškubává motor. Pouze při těchle otáčkách a pouze na trojku (zcela mimořádně zanedbatelně na 4). Na začátku jízd častěji, ale také i u zahřátého motoru. Olejem a filtry to není. Volnoběh v pořádku, projevuje se to pouze při zátěži a pouze v tom pásmu otáček. Ještě jsem s tím nebyl v servise, tak zatím zkouším jestli nenachytám rozumy. Díky. Budu rád i za případné odkazy zde na fóru i jinde na netu.

P.S.: Pokud někdo jezdí Boxerem, ať dá vědět.

[upravil dne 15.10.2008 GhostBoxer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Pokud by to v budoucnu někdo potřeboval. Delší dobu mi to občas pocukávalo (viz výše). Už jsem uvažoval o zaslepení EGR. Nakonec to dopadlo jinak. O víkendu kontrolka diagnostika motoru, náhlé škubání motoru téměř ve všech otáčkách i na volnoběh. Takže dnes servis, na diagnostice hlášen vadný vstřik. Vstřik vyndán, asi vyčištěn (nevím jak, neptal jsem se jak), vyměněn s jiným vstřikem (prohodili si pozice) a závada vyřešena. Možná byl jen zasraný od skvělé nafty OMV či Shell, možná nějaký špatný kontakt či cokoliv jiného. Zároveň zmizelo i dřívější poškubkávání. Jede to jak malina, pěkně plynule. Nevím co s tím dělali, u auta jsem nestál, ale za ty prachy to stálo.

P.S.: Třeba se to časem vrátí, nevím. Ale zatím OK. Takže zatím žádné zaslepování EGR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...