Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Čeština v palubním počítači


zupo22

Recommended Posts

Ale pokud to auto koupím v ČR, tak by snad měla být čeština standartní výbavou (nemluvím o dovozech, ale zase kdyby už tu češtinu vyvinuli, tak by se i do dovozu dala nějak nahrát).

Osobně fakt nechápu, že u auta v ceně stovek tisíc se musí řešit taková blbost jako je komunikace v jazyce zákazníka (pokud mi tu někdo chce operovat cenou takového vývoje, můj pocit je, že na autech je taková marže, že by se to tam klidně rozplynulo - ostatně by to přece šlo využít i do jiných modelů stejné značky).

[upravil dne 28/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě máš pravdu. Domácí jazyk by měl být samozřejmostí. Už jen proto, že menu nejsou kdovíjak obsáhlá. Náklady minimální. Jediné, co by mohl být problém, je diakritika. Na druhou stranu, lepší nijak nepřeložené hlášky, nežli špatně přeložené, s nesmyslnými zkratkami a podobně, jak je tomu občas vidět u softwaru, foťáků nebo mobilů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest stanisko
Původně zaslal: zupo22

Díky všem,beru slovník a jdu se vzdělávat do mojeho miláčka...:papa

mam dobru spravu...kedze sa Peugeot vyraba na Slovensku...podarilo sa zistit ze do novych 308-ciek uc bude dodavana aj slovencina...a po malych upravach CD-romky ...uvidime ...uvidime ci sa nam nepodary prerobit na 307-ku :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dobru spravu...kedze sa Peugeot vyraba na Slovensku...podarilo sa zistit ze do novych 308-ciek uc bude dodavana aj slovencina...a po malych upravach CD-romky ...uvidime ...uvidime ci sa nam nepodary prerobit na 307-ku :roker

Hele, já nemám vůbec nic proti slovenštině ani Slovákům, vaší řeči i celkem rozumím, ale do PP bych to nechtěl. Stejně jako lokalizaci softwaru v počítači. Češtinu bych možná ještě zkousnul. Ale možná je to dáno tím, že angličtina mi nečiní nejmenší problémy a nějak mi k softwaru sedí...

Ale jinak určitě oceňuji, že se počet podporovaných jazyků konečně rozšíří...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zupo22

Díky všem,beru slovník a jdu se vzdělávat do mojeho miláčka...:papa

Tak to ti držím palce. Nezapomeň, že v rámci \"lokalizace\" jsou všechny chybové hlášky vyskytující se v manuálu přeložené...

Aneb, proč dělat něco pořádně, když to jde napůl (Peugeot CZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
  • O 1 rok později...

Díky, taky jsem si hlášky stáhnul, ale nyní jsem při konfrontaci zjistil, že tam mnoho chybí. Zkusil jsem namátkou z fóra 4 a žádná tam není - jsou to - defaulty politium system, oilpressure inonfficoent, direction indicator faulty a antipollution failt. Dál jsem to nezkoušel. Je možné sehnat všechny hlášky? Na stažených hláškách je dole ještě strana 2, ale nejde mi načíst, možná zde je jádro pudla. :myslim:myslim

[upravil dne 11/10/09 Otan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj kolegové musím se taky podělit o jednu zkušenost můj tatík si koupil letos v březnu novou 407 a taky jsem marně hledal češtinu prostě není a myslím si, že u auta za půl mega(nebo ještě víc) by to mělo bejt samozřemostí, ale francouzi patrně kašlou na svý zákazníky. Přiznám se, že dělám ve škodovce a když se podívám do PP u Roomstra tak tam je min. patnáct jazyků na to, že se připlácí za každou blbost tak na tomhle nešetřej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...