Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pro milovniky energy drinku


Ferry

Recommended Posts

no dal jsem si jen jednu baterku :D myslim, ze to bude stacit, nebudu to prehanet, chci se dneska vyspat :D

BTW ziskal jsem jednou od kamosky koncentrat na vyrobu 20litru, takze pri ceste z jihu Francie jsem si namichal 1.5 PET lahev a zvladl jsem to, ale musim rict ze 1300km na jeden zatah jen s trema prestavkama na tankovani LPG i s tim energy drinkem bylo docela narocnych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no dal jsem si jen jednu baterku :D myslim, ze to bude stacit, nebudu to prehanet, chci se dneska vyspat :D

BTW ziskal jsem jednou od kamosky koncentrat na vyrobu 20litru, takze pri ceste z jihu Francie jsem si namichal 1.5 PET lahev a zvladl jsem to, ale musim rict ze 1300km na jeden zatah jen s trema prestavkama na tankovani LPG i s tim energy drinkem bylo docela narocnych

To věřím já jel teď před 14dny ze Švýcarska nějakých 12hodin a byl to taky celkem slušný opruz a v létě mě čeká Anglie takže něco přes 1600km tak to asi vezmu s menším šlofíkem než abych to někam píchnul :D. Jinak energy drink beru pravidelně když jezdím na dlouhý trasy ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se udržuju v bdělém stavu silnou černou kávou, chemické srágory tipu různých \"energů\" bych mému žaludku nedoporučil - a já se s žaludkem snažím být opravdový kamarád, uzavřeli jsme pakt o vzájemném neútočení a je nám krásně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...