Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio na MP3 + repro do predu na P205 tak 8KKc-10K Kc poradte pl


Emiš

Recommended Posts

Radio Spectron

4x45 W, RDS-EON, přehrává Cd, CD-R, CD-RW, MP3, 4x Pre Out (2 páry), ID3, CD text, 18 pamětí pro uložení stanic, velkoplošný display, Antishock-LW. Cena 4990. Repro: Hertz HSK 130 nebo HSK 165 (podle velikosti repro). Cena HSK 165 momentálně v akci za 3800. Jestli se ti nezdá značka rádia, napiš stejný dotaz na www.autohifi.cz do sekce diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejlevnejsi radia o kterych bych uvazoval jsou: Blaupunkt Phoneix MP33 (!nema RDS) nebo Sony MP40.

Vice info na www.blaupunktusa.com (Phoneix se na CR strankach nenabizi) a www.sony.cz

Pri vyberu si dej pozor na ceny napr. ja toho Blaupunkta koupil za cca 5 000,- Kč v Makru a v Elektrocity ho meli o cca 1 500 drazsi.

Uplne nejlepsi je si nejdrive vybrat dle svych pozadavku a pak najit kram kde muzes radio do x dnu po zakoupeni bezplatne vratit pokud s nim nejsi z jakychkoliv duvodu spokojen.

V kazdym pripade doporucuji si radio vyzkouset v aute za jizdy (hlavne zda nepreskakuje CD).

Ja koupil Blaupunkta Phoenix MP33 v Makru, ale přeskakovalo mi CD, tak jsem ho bez problémů vrátil.

Jo a asi bych nekupoval nepojistene radio. Blaupunkt dava 2 roky a Sony 1, ostatni vyrobci asi nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik vsem za info.

Zatim me nejvic laka SONY CDX-MP40 na autoradia.cz

ho maj za 6366. Jeste kouknu po supermarketech kde bude vic druhu vedle sebe na naky ty levnejsi tomu bych se taky nebranil ale zas nechci koupit nakej smejdek :)

A co naky ty repro? Na co dat bacha pri koupi repraku? Jsem hudebne hluchej, takze nepotrebuju repro za 5tku ale zas nakej kram nechci a ztech parametru co pisou ve specifikaci repraku se vubec nevyznam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Emis: k tem reprakum... jak uz psal Kamil, Hertz jsou pry dobry - hodne lidi si je chvali (ja jsem je nikdy \"neslysel\").

Ja osobne myslim ze i Magnaty nejsou spatny, (205 ma ve dverich myslim 13ky ne? ) No a tak si jen vyberes nejaky 13ky treba od toho magnatu. Cena zalezi taky na zvolene \"tride\" - 13ky magnat Car fit jsou za cca 1200kc, 13ky Xcentric jsou za 4400kc. Rozdil by sice poznal i hluchej, ale 13ky za 4tacy a jeste k tomu do \"staryho\" auta je dle me blbost.

No zalezi na tobe, jen jsem chtel takhle nastinit, jaky mas dnes moznosti pri koupi :-)

p.s. taky si pri koupi dej bacha na \"vysku\" repraku - nektery typ bys tam nemusel ani narvat - teda spis pridelat krytku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem vybral repro. magnat bull power 132 cena je 1385, jen doufam ze to do 205 pude narvat :D

Taky jsem dospel k tomu ze za radio radsi usetrim a na Sony se vyprdnu. Lidi v diskuzich celkem chvalili Medion MD 4295 coz je za cenu 3000 pro me dostacujici, a uspora je prijemna jeste zbyde na repasi poloos :P

Jeste jednou dik vsem za rady. Az to koupim tak napisu zkusenosti, doufam ze kladne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na gsm4u a na vltave ten medion chvali. ten spectron je mozna lepsi ale stoji skoro 5000 coz uz je skoro 6 a za to bych mohl vzit toho sonaka a to nechci.

Kdezto medion za 3000, na kterej jsem nikde necetl zadnou velkou kritiku je cenove vyhodnejsi a kritiku jsem vazne nenasel asi jsem malo hledal :)

Skoda jen ze jsem v Plzni nikde nenasel zadnej poradnej kram kde bych je mohl vyzkouset vedle sebe. Toho sonaka uz jsem videl ty maj tady v supermarketech ale neco z levnejsi tridy ne

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to emis: k tomu medionu - taky jsem se na nej ze zvedavosti dival a cetl nejakou tu kritiku. Hlavne jde o to si uvedomit co od toho cekas. Rozhodne to neni radio pro vetsiho fandu musiky v aute se zesikama atd. Mp3 to prej cte dle prispevku velmi slusne, hraje jako radio za 3 tacy (zadny zazrak, ale za ty prachy hodne dobre) a kdyz si na to napichnes 4 repraky tak ti myslim bude slouzit.

Hlavni zapory: snad jen ze se pry dost prehriva a signal radia asi taky neni zrovna top ten :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj toho prehrivani se trochu bojim.

Zesiky nechystam, hudebne jsem relativne chluchej a hlavne mam v aute ted zatim takovy radio ala sumak, ze to bude prechod ze zvuku blata na abolutni poslechovy luxus.

Holt si nebudu moct sednout do auta s dobrou muzikou aby me nemrzelo ze jsem koupil moc levne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním rádio, protože mi ho na Silvestra vybrali z auta.

Ten Medion, no, za pár peněz by snad trocha kraválu nadělal. Ale rád bych šel do toho Roadstaru. Jednak to moje rádio bylo Roadstar, perfektně hrálo a navíc ten model CD-352MP má ovládání hlasitosti kolečkem.

Jestli ho náhodou tady někdo má, tak bych ocenil malé zhodnocení.

Jestli ne a já si ho fakt koupím, tak sem napíšu, jak funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm rádiím. Já bych přece si na vašem místě přeci jen radši trochu připlatil a koupil toho Spectrona. Kamarádka si koupila podobné MP3 rádio za 3000 a když jsem jí půjčil cd s MP3, tak jí z toho půlku nepřehrálo. Já mám Sony MP30 a jsem s ním spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem dostal do schránky leták na Blaupuknkt phoenix MP33 za 5 táců...

docela mě zaujalo, tak jsem to chtěl s váma zkonzultovat, a jak jsem to tu tak četl, tak to asi nechám plavat...

nemáte ještě někdo s tímto rádiem zkušenosti?

a co ty roadstary? ty za 4800,- mají ID3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mno uz vyhravam, hraje to paradne. MP3 nepreskakujou rychle se nacitaj a hrajou pekne. Normalni audio CD taky pohoda. Radio moc nepoustim ale hraje taky ;) Celkove jsem za tech 3300 co to stalo max spokojen. Jen mi blbne vyjizdeni CD :( obcas mi Cd proste nevyjede. Mluvil jsem borikem pres reklamace, a rikal ze kdyz to bude blbnout tak at to poslu do prahy nebo se tam stavim a vemeni mi to kus za kus. .. Rozhodne jsem rad ze nemam Sony za 6500 kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si koupil Roadstar 352. Všechno funfuje tak jak má, nepřeskakuje, a nadělá spousty kraválu. Akorád jsem si zapomněl vždycky šáhnout, jak se zahřívá. CD je trošku rozpálenější, ale žádná tragedie. Stanice rádia trošku šumí, ale to bude tím, že jsem to ještě pořádně nenaladil a nezvolil funkci lokálních stanic.

Perfektně vypadá a ta modrá večer, to je bašta. Hlavně bych vyzvednul kolečkový regulátor hlasitosti. Je to luxus a ne žádná drbačka s tlačítkama.

takže prozatím spokojenost .... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...