Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola STK


Xonik

Recommended Posts

Prosím poraďte, zítra jedu na STK se svojí 406. Tady u nás jsou opravdu duševně mimo. Kolegovi napsali do B chyb že má vůli ve stěračích a vůli ve dveřích a tak. A já mám asi vše OK, ale mám pod předním nárazníkem jak je takový ten kryt co v něm jsou mlhovky, tak tam mám velkou prasklinu. A netuším jestli by to mohlo u kontroly vadit nebo ne. Děkuji za každou informaci a názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xonik

Prosím poraďte, zítra jedu na STK se svojí 406. Tady u nás jsou opravdu duševně mimo. Kolegovi napsali do B chyb že má vůli ve stěračích a vůli ve dveřích a tak. A já mám asi vše OK, ale mám pod předním nárazníkem jak je takový ten kryt co v něm jsou mlhovky, tak tam mám velkou prasklinu. A netuším jestli by to mohlo u kontroly vadit nebo ne. Děkuji za každou informaci a názor.

Připadne mi to jako pitomost za kterou Tě sotva vyhoděj, ale chtělo by to fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel si prdel nedělám. Je to skutečnost. Býval tam člověk o kterém každý věděl že je to exot na tyto kontroly a udělali tam z něj nakonec po pár letech vedoucího. Teď prej je tam další takový nějaký, tak jsem zvědavý. Přemýšlel jsem že pokud by opravdu dělal extremní problémy, tak bych si mohl nechat zavolat jeho šéfa a šéfovi oznámit že si jeho kolega řekl o úplatek. Tím bych mu to mohl lehce vrátit. I když nechci nikomu dělat naschvály, ale tak to by byla až nejkritičtější situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xonik

... Přemýšlel jsem že pokud by opravdu dělal extremní problémy, tak bych si mohl nechat zavolat jeho šéfa a šéfovi oznámit že si jeho kolega řekl o úplatek...

Tím se z tebe stane ještě větší exot než je on sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem i s autem doma. Bylo to v poho. Říkal že auto je v dost dobrém stavu, což jsem se i sám divil, ale že nebýt toho že je v takovém celkem OK stavu, tak že by mi dal známku jen na měsíc kvůli nesvítící žárovce v brzdovém světle a nesvítící přední mlhovce. Ale tak nakonec v poho. Spíše jsem se divil že na emisích když jsem říkal tomu mechanikovi ať to udělá bezbolestně, tak mi řekl že za 100 mu do kapsy to nebude ani meřit. Pak vytáhnul nějakou krabičku připojil ji ke kouřoměru místo sondy a nastavil na ní hodnoty které chtěl aby tam byly. A za chvilku už lezl protokol z tiskárny že vše v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xonik

Tak už jsem i s autem doma. Bylo to v poho. Říkal že auto je v dost dobrém stavu, což jsem se i sám divil, ale že nebýt toho že je v takovém celkem OK stavu, tak že by mi dal známku jen na měsíc kvůli nesvítící žárovce v brzdovém světle a nesvítící přední mlhovce.

To Ti nestačilo na místě vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...