Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

povolovani zatazenyho kolovyho sroubu... ?


aaischa

Recommended Posts

ahoj,

hledal sem ale nenasel, jak se ma ehm povolovat sroub u kola kerej nejde povolit ani velkou trubkou na kerou si stoupnu, prostě bez sance... ? v servise pred technickou to meli sundany kdovi jak zatahly, 3 srouby sem nakonec povolil ale jeden nesel proste nijak...

nepomohlo ani ostatni tri srouby povolit s kolem zalomcovat , pripovoleny srouby kousekauto pooodtlačit, prostě nic, tak sem ty ostatni tři utah jenom tak aby proste drzeli, kousek sem to projel, bez vysledku, takovej ten povolovaci sprej nepomoh, ono ani nebylo moc kudy by tam zatek...

tak sem to pak jel projet naschval ruznejma dírama a nerovnostma, obcas poradni zahamtnul brzdu a ejhle pak sem to povolil.. a šroub měl kousek závitu kouslej.. tak sem dal jinej, a nejdriv je namočil v oleji tak mě to už snad nečeká znova :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky problem kdyz menim disky na 106tce ktera ma jen tri srouby, povolit je, to vzdycky nadzvedavam cely auto kdyz se o to pokousim, pritom srouby taky vzdycky pomaznu aby nezrezly a dotahuju to rucne, zadnym pneu utahovakem nebo stoupnutim si na klic nohou, nastesti se mi to nakonec vzdycky nejak podari

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ja mam taky problem kdyz menim disky na 106tce ktera ma jen tri srouby, povolit je, to vzdycky nadzvedavam cely auto kdyz se o to pokousim, pritom srouby taky vzdycky pomaznu aby nezrezly a dotahuju to rucne, zadnym pneu utahovakem nebo stoupnutim si na klic nohou, nastesti se mi to nakonec vzdycky nejak podari

přesně já si to utahuju taky co dám rukou občas zkontroluju a nikdy se to nijak nepovolilo ani o kousek ale tam kdyz sundavali vsechny kola tak je vzali nejakou takovouhle pomuckou , a u tohohle jednoho to holt šroub nepřežil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou 106 mám úplně stejnou zkušenost. Promáznu je. Dotáhnu jen tak, aby to mladá v případě mohla sama povolit. Za půl roku při přezování jde \"beruše\" na krovky a šroub ne a ne povolit :aut:D

Zkusil jsi ho pohladit a poprosit???:aut:D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Tak s tou 106 mám úplně stejnou zkušenost. Promáznu je. Dotáhnu jen tak, aby to mladá v případě mohla sama povolit. Za půl roku při přezování jde \"beruše\" na krovky a šroub ne a ne povolit :aut:D

Zkusil jsi ho pohladit a poprosit???:aut:D :D :D

pohladit poprosit, a prej že ne, ani ostřejší slova nepomohli ehm :myslim;):D

[upravil dne 28.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

skus to vopchat do vykurenej garaže a potom to daj na par minut von a odtahuj mas to zadrhle a zmena teploty na kov nenormalne reaguje a ak je plech tenší ako skrutka inak sa chova pri vychladnutí(zmení roztažnost skor ako ta skrutka avšak po chvíli sa teplota v oboch materialoch vyrovna a si natom isto.Snad ma rozumieš:myslim.Je to taký ojeb a mne to vždy pomohlo a ak sa nad tým zamyslíš ma to niečo doseba.:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já zatím vždycky všechny šrouby na kolech bez větších problémů povolil - nebude ono to taky trošku Vaší fyzickou stránkou???

ehm, nejsem si jistej, jinak klepani ne li bouchani na hlavu sroubu bez vysledku, kdyz sem vzal paku a stoupnul na ní tak nic moh sem na tom skakat a akorat to pruzilo nic vic ani se to nehlo, ikdyz jestli ( bohužel nevim ) chodis pravidelne do posilky tak to je to něco uplně jinýho no ... ani bouchani na klic nepomohlo.. po vyndani bohuzel sem v praci tak ted nanafotim sroubek mel na konci posledni dva zavity zdeformovany... kdyz sem ho tam zasrouboval a lehonce utah , tak nesel ven jinak nez nohou slapnout na klíč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

skus to vopchat do vykurenej garaže a potom to daj na par minut von a odtahuj mas to zadrhle a zmena teploty na kov nenormalne reaguje a ak je plech tenší ako skrutka inak sa chova pri vychladnutí(zmení roztažnost skor ako ta skrutka avšak po chvíli sa teplota v oboch materialoch vyrovna a si natom isto.Snad ma rozumieš:myslim.Je to taký ojeb a mne to vždy pomohlo a ak sa nad tým zamyslíš ma to niečo doseba.:D:D:D:D

to je pravda tepelna roztažnost :) fyzika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Původně zaslal: Medion

já to dělal tak že jeden člověk páčil klíčem,druhej poklepával kladivem a když to nešlo tak sem vytáhl plynovou bombu a nahřál to a vždycky povolil

:Da kolko si spalil pneumatik tou bombou?:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: feldo

Původně zaslal: Medion

já to dělal tak že jeden člověk páčil klíčem,druhej poklepával kladivem a když to nešlo tak sem vytáhl plynovou bombu a nahřál to a vždycky povolil

:Da kolko si spalil pneumatik tou bombou?:D:D:D

morbidní metody :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: feldo

Původně zaslal: Medion

já to dělal tak že jeden člověk páčil klíčem,druhej poklepával kladivem a když to nešlo tak sem vytáhl plynovou bombu a nahřál to a vždycky povolil

:Da kolko si spalil pneumatik tou bombou?:D:D:D

morbidní metody :aut:D

tak hlavne, ze to povolil, ne? :roker:roker:roker :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já zatím vždycky všechny šrouby na kolech bez větších problémů povolil - nebude ono to taky trošku Vaší fyzickou stránkou???

Tak já tě pozvu, až budeme zase 106 přezouvat;)

Jak jsem psal, síly je dost, ale do auta je potřeba posadit aspoň 5lidí, aby nešlo na záda, když zaberu :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...