Sign in to follow this  
Followers 0
mk405

alu kola - které jsou kvalitní? testy?

21 posts in this topic

Ahoj,

nemá náhodou někdo nějaké testy alu kol co se kvality týče? jde mi o porovnání značek alu vs. kvalita a to hlavně jejich výdrž na našich děravích silnicích, čili které jsou měké a je třeba se vyhnout koupi...

nebo alespon porovnání značek jako jsou AEZ, MAK, Dezent, Borbet, Dotz, atd. podobné značky co jsou za rozumné peníze.

takového jsem nic nikde neviděl a i kdych viděl byl bych opatrný a moc tomu nevěřil....stačí mi když na elektrony.cz píší že OZ jsou německé kola

nedávno jsem elektrony (dezenty) kupoval a známý který je distributor alcaru a dalších značek říkal jednoznačně italská a z asie nebrat krom OZ ( to je neco jako ferrari), že na to jsou reklamace

každopádně co se týče většinou německých tak podle mě je kvalita u běžně prodávaných následující

BBS,OZ (italská), AEZ, Dezent, Dotz.....pak dlouho nic a pak Alluett, ronal, alutec, borbet apod......pak dlouho nic a pak italská, asijská

má osobní zkušenost s BBS a OZ je i na ceských silnicích výborná

no právě že prodejci chválí za kvalitu vše co prodávájí a i na elektrony.cz je to stejné

testy jsem taky nenašel, proto se ptám jestli někdo o něčem neví...

no tak schmidtiky jsou kvalitni to ano ale trosku jina cenova a jeste ke vsemu ty sirky rafku jsou vetsinou sileny..:aut

Původně zaslal: .mycTD

tomuhle rikam objektivni test: schmidt revolution

No, ale asi nedonutíme všechny výrobce aby takto testovaly své výrobky....:(

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: .mycTD

tomuhle rikam objektivni test: schmidt revolution

No, ale asi nedonutíme všechny výrobce aby takto testovaly své výrobky....:(

to oni nas donutia a mi ich testujeme a niekedy im teda dame zabrat:D:D:D

ta fotka je z nejakeho tv poradu, kde tech disku testovali povicero. ale nevim, kde ho sehnat:myslim

Kvalitní liťáky poznáš tak, že když k nim nemáš bezpečnostní šrouby, tak je do 14 dnů nemáš ;)

.mycTD: moc to nechapu, u gum je nejaky srovnavaci test samozrejmosti ale u ALU ani prd..:nevim

vix: a to se vyplati.. :D

Původně zaslal: vix

Kvalitní liťáky poznáš tak, že když k nim nemáš bezpečnostní šrouby, tak je do 14 dnů nemáš ;)

presne..:)) a najlepsie rovno 3 sady.:):roker

Mám Dezent a zatim jsou rovný, kvalitní jezdec dokáže udělat šišku z každýho kola :)

Ja mam team dynamics a az na to, ze jsem jedno kolo dorasoval o roh patniku jsou jak nove...:papa

Původně zaslal: Ajdamek

Mám Dezent a zatim jsou rovný, kvalitní jezdec dokáže udělat šišku z každýho kola :)

na našich dělavích silnicích můžeš být třebapilot F1 ale občas se prostě vyhnout nedá:aut

Ty Schmidty nebo jak se jmenují bych bral hned i s tím golfem. Budu potřebovat nařezat zámkovku. :D:aut