Sign in to follow this  
Followers 0
deddo306Break

hadže mi autom

24 posts in this topic

ahojte,neviem či sa to preberalo,ale mam problem ktory neviem vyriešit.Pri hadzaní rychostnych stupnoch mi dost hadže autom,pri rychlom pridani plynu alebo ubrati mi strašne hodi autom ako keby bola vola na motore alebo čo.Mechanik mi povedal že je to normalne vraj to peugeoti robia ale mne sa to zda moc.Nevedel by mi niekto poradit čo mam dat vymenit?Dakujem.:papa

Co takhle silentbloky uložení motoru???

neviem ako to popisat,ale ako keby tam bola nejaka vola,čiže ked uberem rychlo plyn tak,ma tak trhne celym autom a ked hned pridam tak zas,otec ma sice ine auto ale ked uberem tak krasne bez akeho si trhnutia si auto pekne ubere,neviem či je to dostatočne vysvetlene.

No tak to fakt vypadá na silentbloky motoru...

Kolik má vůz najeto?

no tak to by som aj ja rad vedel,bol som riadne oklamany,ked som ho kupoval,tak mal vraj 84000km,ale ja som našiel servisnu knižku pod sedadlom a bolo tam nejakych 290000km,takže tak.

:(

všetko je ok nič netaha do stran len podskoči ako vraviš,prepač zabudol som typ,je to 306 Break 2.0 HDI 66kw,rok 2000

No když horní a spodní, tak to budou asi celkem dva :) nacházejí se tam, kde je motor uchycen do kastle.

Cenu nevím, najdi si to v ceníku. Třeba na autobenex.cz

ono aspon na 406 su tri dva na ktorych je motor zaveseny a jedn ktory zabranuje tomu aby motor chodil dopredu a dozadu, tento som mal aj ja vadny a robilo to to, ze ked som pridal alebo ubral plyn tak to autom zatriaslo. Takisto aj pri startovany a zhasinani motoru bolo citit ako motor beha. A hlavna indicia je ked pridas a uberes tak sa ti pohybuje saltpaka. Vymena toho spodneho nie je najlahsia musi ist von poloos a tie horne tie su na tom lepsie z vymenou, ale celkovo sikovny mechanik za hodinku nema co robit. A cenu toho spodneho si nepamatam:myslim, ale nebolo to nic hrozne a mal som ho ogigos z peugeotu.:roker

Původně zaslal: El-Chio

ono aspon na 406 su tri dva na ktorych je motor zaveseny a jedn ktory zabranuje tomu aby motor chodil dopredu a dozadu, tento som mal aj ja vadny a robilo to to, ze ked som pridal alebo ubral plyn tak to autom zatriaslo. Takisto aj pri startovany a zhasinani motoru bolo citit ako motor beha. A hlavna indicia je ked pridas a uberes tak sa ti pohybuje saltpaka. Vymena toho spodneho nie je najlahsia musi ist von poloos a tie horne tie su na tom lepsie z vymenou, ale celkovo sikovny mechanik za hodinku nema co robit. A cenu toho spodneho si nepamatam:myslim, ale nebolo to nic hrozne a mal som ho ogigos z peugeotu.:roker

Cena toho spodneho od 450 sk - do 700 sk...podla toho kde kupis

Čaute,tak som kupil tie silentbloky,nabuduci tyžden to dam vymenit,dakujem za rady,dufam,že to bude v tom.:papa

Ahojte,tak som sa chcel pochvalit s tou vymenou silentblokov.Dopadlo to zle.Auto stale hadže ako pred tym,ja neviem čo mam ešte vymenit aby to prestalo,možte mi poradit prosim?Diky

Nemáš v háji ramena,myslim uložení obě strany.Když vjedeš do kolejí od TIR nic se neděje?Při brždění ,nic netahne?Nejlepší by bylo zajít na STK a nechat si zkontrolovat podvozek.Už jenom z principu aby jsi do toho nenasypal balík a závada byla jinde.