Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavlíkův problém


Medvěd

Recommended Posts

Tak máme první větší problémek s naším malým prďolou. Až do minulého týdne snášel jízdu v autě bez nejmenších problémů, minulý týden jsme jeli nakupovat a cestou zpět se velice silně pozvracel (takovej gejzír mlíka jsem snad ještě neviděl). Dnes jsme se chystali s Helčou Pavlíkem do Hradce Králové, dojeli jsme ale jen na Harfu (cca 20 minut cesty) a situace se opakovala, takže jsme se otočili a vrátili se domů.

Máte někdo nějakou zkušenost??? (prej je to u dětí normální)

Nemůže to souviset s tím, že nám začíná chodit???

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak máme první větší problémek s naším malým prďolou. Až do minulého týdne snášel jízdu v autě bez nejmenších problémů, minulý týden jsme jeli nakupovat a cestou zpět se velice silně pozvracel (takovej gejzír mlíka jsem snad ještě neviděl). Dnes jsme se chystali s Helčou Pavlíkem do Hradce Králové, dojeli jsme ale jen na Harfu (cca 20 minut cesty) a situace se opakovala, takže jsme se otočili a vrátili se domů.

Máte někdo nějakou zkušenost??? (prej je to u dětí normální)

Nemůže to souviset s tím, že nám začíná chodit???

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

nedavat jist pred jizdou ,ono je ted takove divne pocasi ,vyssi tlak ,to je pak jedno zdruhym. vozis ho v roti smeru jizdy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rodinné rady - ber s rezervou:D:

- jezdit pomalu

- mít tvrdší tlumiče

- nejíst před jízdou

- hodně čerstvého vzduchu

- mít chladno v autě

- nemít v autě vůně

Nejlepší rady byly nakonec, např. nejezdit nikam, atd.

Byly to rady ženské části rodiny.

Já osobně bych volil (dnes už těžko realizovatelné) - ať se dívá na cestu, nejlíp dopředu (ne stranou z okýnka), ať vnímá cestu a provoz ho baví. V šedesátých letech stačilo se domluvit s mámou, že můžu sedět vepředu, a o nevolnosti nebyla řeč.

Zkus dát sedačku vzadu uprostřed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naše dvojčata (2 a 1/2 roku) zatím v autě v poho. Proti nevolnosti v autě existují prášky (možná i sirup). Klasika je kinedril, ale pro takhle malé dítě asi ještě vhodný nebude. Nejlíp zajít do lékárny a poradit se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pavlík sedí po směru jízdy, ale ve 14 měsících je těžko zaujmout ho něčím na cestě. Zkusíme omezit jídlo před cestou a větrat, jinak tu sedačku uprostřed si moc neumím představit.

nemels prodavat to stinitko s lcd Pavlik se mohl koukat na pohadky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě taky vadilo, ještě nedávno, když jsem seděl vzadu v autě - a třeba jsem si chtěl číst, tak mě začla bolet hlava.

Ostatně Medvěde, vzpomeň si na orienťák jak jsem navigoval, taky mi nebylo nejlépe z toho koukání do map.

Takže doporučuji aby prcek sledoval, kam se jede, aby prostě koukal na cestu. Ví co se s ním děje, když kouká na sedadlo, tak je to jako by tě dali do pračky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o gejzire by som Ti vedel hovorit....este teraz mam zimomriavky...uuuplne ako z hororu..tu dlzku a silu... :D ale urcite bol potom horor tepovanie a vyskrabavanie zo skar... :mad: Problem som mal ten isty ked sa Dorotka (pre)najedla pred cestou, hlavne mliecne vyrobky. T.j. mlieko, puding, pribinacek atd. Tak pred cestou pila iba nesladeny ovocny caj a pohoda. :papa

[upravil dne 27.2.08 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Mě taky vadilo, ještě nedávno, když jsem seděl vzadu v autě - a třeba jsem si chtěl číst, tak mě začla bolet hlava.

Ostatně Medvěde, vzpomeň si na orienťák jak jsem navigoval, taky mi nebylo nejlépe z toho koukání do map.

Takže doporučuji aby prcek sledoval, kam se jede, aby prostě koukal na cestu. Ví co se s ním děje, když kouká na sedadlo, tak je to jako by tě dali do pračky. :)

jak chceš prosim tebe vysvětlit 14-ti měsíčnímu dítěti, aby se díval kam se jede??? :roll To si ho má dát Medvědovo žena na klín a autosedačku nechat doma, popř. strčit do kufru?

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Mě taky vadilo, ještě nedávno, když jsem seděl vzadu v autě - a třeba jsem si chtěl číst, tak mě začla bolet hlava.

Ostatně Medvěde, vzpomeň si na orienťák jak jsem navigoval, taky mi nebylo nejlépe z toho koukání do map.

Takže doporučuji aby prcek sledoval, kam se jede, aby prostě koukal na cestu. Ví co se s ním děje, když kouká na sedadlo, tak je to jako by tě dali do pračky. :)

Je to jasný Medvěde, nenuťte malýho koukat do map a nech ho řídit:D:D

Teď vážně, teta dávala sestřence nějaký prášky na spaní, když chtěla aby jí v letadle nebrečela a spala, ale to mi přijde moc drsný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Marcel505

Mě taky vadilo, ještě nedávno, když jsem seděl vzadu v autě - a třeba jsem si chtěl číst, tak mě začla bolet hlava.

Ostatně Medvěde, vzpomeň si na orienťák jak jsem navigoval, taky mi nebylo nejlépe z toho koukání do map.

Takže doporučuji aby prcek sledoval, kam se jede, aby prostě koukal na cestu. Ví co se s ním děje, když kouká na sedadlo, tak je to jako by tě dali do pračky. :)

jak chceš prosim tebe vysvětlit 14-ti měsíčnímu dítěti, aby se díval kam se jede??? :roll To si ho má dát Medvědovo žena na klín a autosedačku nechat doma, popř. strčit do kufru?

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

No to radši teda neee, dětská sedačka je kvůli bezpečnosti ať už malý/á jízdu snáší nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně necukat s plynem -)))

Existují homeopatikam dost funkční, ale podívají se pár dní předem + i vůně, které dost pomáhajíá, ale to chce poradu s homeopatem.

Jinak myslím, že jsi to vystihnul - gejzír mléka je dost výmluvný, zrušit mléko a jídlo omezit na maximálně hodinu předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Tak máme první větší problémek s naším malým prďolou. Až do minulého týdne snášel jízdu v autě bez nejmenších problémů, minulý týden jsme jeli nakupovat a cestou zpět se velice silně pozvracel (takovej gejzír mlíka jsem snad ještě neviděl). Dnes jsme se chystali s Helčou Pavlíkem do Hradce Králové, dojeli jsme ale jen na Harfu (cca 20 minut cesty) a situace se opakovala, takže jsme se otočili a vrátili se domů.

Máte někdo nějakou zkušenost??? (prej je to u dětí normální)

Nemůže to souviset s tím, že nám začíná chodit???

[upravil dne 27/2/2008 Medvěd]

Ne ne ,je to naprosto normální prostě mu to ňák nesedlo, to se mi taky párkrát stalo, když byly holky malý /22 let zpět/ - moje ženská seděla v zadu s holkou a za chvíli jsem měl sunar na zátylku.

P.S. doplňuji - stalo se to i poté co ji po jídle držela a číhala až si tzv. odkrkne.

[upravil dne 28.2.2008 myryn]

[upravil dne 28.2.2008 myryn]

To, že začíná chodit je pouze + . Co chvíla ho můžeš poslat s konvičkou pro \"točený\".

To byl ale fór. :aut:papa :papa

[upravil dne 28.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...