Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena 406ky


Zdenda-406

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Nevim, nevim, 10 let stary auto a jen 120 000 km. Mozna trochu mimo, ne?

Ne mimo nejsem.Jen se divím že si každy každy myslí že 10 let stary autu musí mít 300 000tis najeto!!!!!!!Da se to poznat i jinak jestli ma najeto malo nebo hodně!!!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zdenda-406

Původně zaslal: MatrixChose

Nevim, nevim, 10 let stary auto a jen 120 000 km. Mozna trochu mimo, ne?

Ne mimo nejsem.Jen se divím že si každy každy myslí že 10 let stary autu musí mít 300 000tis najeto!!!!!!!Da se to poznat i jinak jestli ma najeto malo nebo hodně!!!!!

Divis? A k cemu je auto? K parkovani nebo jezdeni? Nevim, co to salo jako novy ale neco okolo 700 si myslim urcite a aby to pak stalo? A jak to poznas? Rad bych to vedel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevěřím tomu, že by si někdo koupil nový auto za víc než půl milionu na to, aby mu stálo v garáži a najel s ním nějakých 12 000 km ročně - to ho snad při spočítání veškerých souvisejících výdajů vyjde levněji auto z půjčovny nebo taxík. Takový auta jako 406ka si i na západ od nás kupují převážně firmy jako manažerské vozy a o jejich nájezdu si tu nemusíme asi nic věšet na nos - ale míň než 50 000 km to nebude. Koupit 10ti letou káru se 120 000 km lze dvěma způsoby:

a) buď budeš věřit tomu, co je na tacho - pak jsi ale s prominutím velký naivka a právě díky takovým tu tak kvete přetáčení tacho na zákazníkem uznatelnou cifru

b) musíš mít hrozivý štěstí a narazit na takové auto někde přes známé, protože taková auta se většinou jinak neprodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

120 tkm z roku ´98.

Být tebou, podíval bych po něčem s nájezdem tak okolo 50 tkm a roku ´97 :)

Když vezmu, kolik jsem se svým hopsadlem za posledních 6 let naskákal jen po Čechách, tak se tomuhle vážně musím usmívat.

Ale přál bych si, abych se ve rvém přpadě mýlil !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulej rok sem našel inzerát v německu na 605 2.0SVTi rv 91 nebo 92 najeto 48tis. Chtěl za to asi 3800€.

Věřte nebo ne ale (aspoň v německu) koupě novýho auta neznamená, že musí každej rok najet 50tis. Navíc tam většina \"střední třídy\" má víc jak jedno auto a pak třeba ještě firemní tak se ty kiláky rozloží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to viete ze taky ludia su ktorym auto stoji v garazi.moj otec najazdil za 3 roky 16 tkm.takych aut v okoli poznam viac.

alebo staci ze ten clovek proste ma firemne auto a svoje nenici a predavat ho nebude pretoze nechce.

vsetci tu pisete ze je to blbost a pritom neviete ani o koho ide ani co je to za auto.

edit - ked to beriem tak ze to auto chces kupit a niekto ti tvrdi ze ma 120 tkm tak by som tomu tiez neveril pokial to nie je od rodiny alebo znameho.

[upravil dne 27.2.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se téma odchýlilo o původního....ale nedá mi to, abych nepřihodil k tomu příspěvek:

To že si někdo koupí dražší auto v plné výbavě a pak s ním nejezdí 30.000 km ročně, není divný. Prostě má rád pohodlí a nechce jezdit Š120, ale zase není člověk, co jezdí mnoho km. Já osobně mám rok výroby 12/2004, provoz 2005 a má najeto 34.000 km, ročně najezdím okolo 12-15 tis. km, tudíž za 10 let tam bude 150.000 km, což se zase skoro každej bude říkat jak jsem to hrozně stočil....ale uvědomte si, ne každej má auto na denní ježdění nebo firemní, my s přítelkyní máme dvě auta, kdy do města používáme menší a benzin a pohodlnějšího nafťáka si necháváme na delší cesty, tudíž třeba i týden stojí. A rozhodně si nemyslím, že by bylo lepší mít taxi či auto z půjčovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatik najedzil s Mondeem Combi mk2 - sluzebnim (1.8 Zetec 05/2000) za pet let 200 tkm. A kdyz se to rozpocita na mesice, tak to neni zadna bomba. Jinak kdyz slo pryc (2006), tak slo za ubohych 76 tkc. Lidi fakt chteji kupovat auta, ktery nemaji servisni knizku, ale maji \"najeto\" za deset let 100 tkm :) Ja to videl, kdyz se nabizelo mondeo - se servisni knizkou, nehavarovany (predni naraznik se nepocita), ale najeto pres 200 tkm. Lidi hrozne curakovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Taky nevěřím tomu, že by si někdo koupil nový auto za víc než půl milionu na to, aby mu stálo v garáži a najel s ním nějakých 12 000 km ročně - to ho snad při spočítání veškerých souvisejících výdajů vyjde levněji auto z půjčovny nebo taxík. Takový auta jako 406ka si i na západ od nás kupují převážně firmy jako manažerské vozy a o jejich nájezdu si tu nemusíme asi nic věšet na nos - ale míň než 50 000 km to nebude. Koupit 10ti letou káru se 120 000 km lze dvěma způsoby:

a) buď budeš věřit tomu, co je na tacho - pak jsi ale s prominutím velký naivka a právě díky takovým tu tak kvete přetáčení tacho na zákazníkem uznatelnou cifru

b) musíš mít hrozivý štěstí a narazit na takové auto někde přes známé, protože taková auta se většinou jinak neprodávají.

kolega si kupil octavku v roku 2002 1,4 benzin...ten **** motoor na toto auto.... keket....a doteraz ma na nom 9800 km.......kamarade...tak to je sila.....:)))))))))) :myslim:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám HDI a po dvou letech mám najeto 40tkm (15 km do práce a 15km zpět/den), tak jsem zvedavej co mi tu budete psát až to budu prodávat, bylo předváděcí a za stejnou cenu jak benzím tak proc do něj nejít:papa a manželka má 1,6i a najela za rok a půl 10tkm

...jinak na autoscoutu24.de je spoustu audin které mají i po roce 175 tkm:super

[upravil dne 28.2.08 omegaalfa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...