Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulace palivového čerpadla


Martin.405

Recommended Posts

no, tohle vypadá dost zajímavě.. akorát jde o to, že už je to nějakej ten rok co sem pryč ze školy a nemám si takovej tišťák kde vyleptat :/

jinak je to určitě elegantní řešení, ale myslím si že mi bude uplně stačit když ten motor bude mít poloviční sílu/otáčky/cokoliv, prostě aby nejel na plný výkon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

no, tohle vypadá dost zajímavě.. akorát jde o to, že už je to nějakej ten rok co sem pryč ze školy a nemám si takovej tišťák kde vyleptat :/

jinak je to určitě elegantní řešení, ale myslím si že mi bude uplně stačit když ten motor bude mít poloviční sílu/otáčky/cokoliv, prostě aby nejel na plný výkon...

udelej tzv. vrabci hnizdo, tenhle jednoduchy spoj by se dal i jenom do te desky vyskrabat nejakym ostrym hrotem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oldo tohle není žádná křeč, jezdím jenom na plyn a benzín potřebuju jenom na to když mi plyn dojde tak na dojetí k benzínce a pak kvůli stk. krom toho ve spojení s plynem je elektrická pumpa skoro nutnost, protože při použití originální mechanická by při jízdě na plyn fungovala naprázdno. taky při přepínání z plynu na benzín je potřeba aby dočerpání proběhlo dost rychle na pokračování v plynulé jízdě.

ještě se kdesi četl postup nějakýho člověka co řešil podobnej problém - napojil čerpadlo na cyklovací relátko od stěračů takže chvílu běželo a chvílu ne. nevím jakej to mělo dlouhodobej dopad na to čerpadlo, nicméně borec říkal že to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

vyřešeno - postavil sem si ten pulzní regulátor, prvně sem čerpadlu naměřil odběr 12A tak sem ten tranzistor našrouboval na obrovskej chladič, abych pak zjistil že mi skrz vybitý baterky ve voltmetru zmizla desetiná tečka, a tranzistor se nehřeje vůbec - sekl sem se, odběr čerpadla je 1.2A :) nicméně pulzní regulátor za 200 vočí a výsledek perfektní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...