rosta.c

ručni brzda na 406

15 posts in this topic

Dotahuji se pakny, je to ve vyrezu pod kotoucem, pokud teda mas. Musis napsat motorizaci...

použita moja fotečka z mého auta po opravě brzd :D

mimochodem ideal je rozebrat to projet závitníkem namazat a je pokoj lze pomalu dotahovat i rukou :super

[upravil dne 27/2/08 sarkomi]

Pokud máš kotoučové brzdy tak se štelování provádí šroubovákem na každém kotouči (jak někdo výše upozornil) a na ty lanka se nemusí vůbec sahat (je to většinou tak zarezlé, že to praskne a prvotní nastavení je správné).

Původně zaslal: Leo

Pokud máš kotoučové brzdy tak se štelování provádí šroubovákem na každém kotouči (jak někdo výše upozornil) a na ty lanka se nemusí vůbec sahat (je to většinou tak zarezlé, že to praskne a prvotní nastavení je správné).

Je tomu tak i u 106 se zadními kotouči? Čeká mě brzo technická a ručka zabírá skoro na posledním zubu ale co jsem tu dřív zjišťoval tak bych musel pod auto a snad i sundat vejfuk (mam ho zavařenej v jeden kus...). Nešlo by to obejít jak říkáš?

Původně zaslal: Luig

Původně zaslal: Leo

Je tomu tak i u 106 se zadními kotouči? Čeká mě brzo technická a ručka zabírá skoro na posledním zubu ale co jsem tu dřív zjišťoval tak bych musel pod auto a snad i sundat vejfuk (mam ho zavařenej v jeden kus...). Nešlo by to obejít jak říkáš?

Tak to nevím zda je to u Tebe stejně řešené. Zkus najít díru podle obrázku, natočit kotouč a nahmatat šroubovákem ozubené kolečko. Jinak, když se kotouč sundá, tak je mechanismus vidět.

Když jsem se teď díval do ServiceBoxu, tak to máš celé jinak řešené. Neseřizuje se to u tebe rovnou na brzdové páce uvnitř vozu?

post-0-14109599258711_thumb.jpg

Mam dojem že se k tomu musí právě zespoda. Už jsem se tu na to jednou ptal a je to jasný, spíš mi šlo o to jestli by to nešlo i takhle jak říkáš ty;)