Melandros

Nové obutí,osvětlění,mřížka

16 posts in this topic

joo tak takový kola mám přesně já ehm pokud jsme poznal Dezent F ? :D taky už čekají na obutí

Na podsvícení prostoru pro nohy se právě taky chystám, jen půjdu cestou decentní neutrální bílé (modrá mi do auta nesmí :D), jako mají nové Audiny. Zatím mám objednané dvě katody dopředu a když to bude dobrý, dám je i dozadu pod přední sedačky, aby osvětlovaly prostor pro nohy i zadním sedadlům. A podsvícení přístrojovky půjde taky do bíla. :) Co se týče spínání těchto světel, tak je navěsím na stropní lampičku, takže se rozsvítí při odemčení centrálu, otevření dveří, nebo vytažení klíčku ze spínačky. A prej umí i hezky plynule. :)

Původně zaslal: Fakir

Na podsvícení prostoru pro nohy se právě taky chystám, jen půjdu cestou decentní neutrální bílé (modrá mi do auta nesmí :D), jako mají nové Audiny. Zatím mám objednané dvě katody dopředu a když to bude dobrý, dám je i dozadu pod přední sedačky, aby osvětlovaly prostor pro nohy i zadním sedadlům. A podsvícení přístrojovky půjde taky do bíla. :) Co se týče spínání těchto světel, tak je navěsím na stropní lampičku, takže se rozsvítí při odemčení centrálu, otevření dveří, nebo vytažení klíčku ze spínačky. A prej umí i hezky plynule. :)

Takto som si to urobil aj ja...len som tam dal klasicke lampicky do kufra z tesco...100,-/ks :)

[upravil dne 27.2.08 kadaver]

jeste musim uvrtat známýho aby mi o neco seřizl pružiny aby si to auto trosku sedlo dolu a bude to fešák :)

Původně zaslal: Melandros

jeste musim uvrtat známýho aby mi o neco seřizl pružiny aby si to auto trosku sedlo dolu a bude to fešák :)

Pěkný autí.

Řezat neee:bojim

[upravil dne 28.2.2008 čakom]

Pruziny nerez, kup snizeny. Kdyz to uriznes, tak muze byt pak kazda strana jinak sedla, bo ty pruziny jsou jinak unavene, vim, ze znamy to rezal a jebal se s tim 2 dny, nez to tak nejak vychytal...

Ludia nekupujte vsetci Dezent F :D Este minuli rok ich bolo vydiet len zriedkavo, tak som ich dal na auto a teraz kde pridem do predajne vsade ich maju vystavene a kazde druhe auto ich ma obute :bojim Inak pruziny nerez. A na to podsvietenie sa idem dat aj ja len este neviem aku farbu. A na co to zavesim. Ale asi tiez to dam na stropne lampy.

Původně zaslal: Creams

Hezky moc jen ty kolečka krapet malinky :o) ale je to o prioritach ...

to je hlavně o pohodlí :super

Podsvietenie fajn, Kolesa OK - komfort, ale tahokov nee :aut

Ked tak, tak ho nastriekaj na cierno aspon.. nech ho neni tak vidiet :)

Kola sou 15\" a rozmer pneu je 195/65/25

to Alfworks: procpak ne tahokov ? kdyz by tam mel byt cerny tak tam muzu nechat tu original mrizku, takhle mi to prijde hezky, jeste to snizit..

jj tu mřížku tam mám taky...byla to první věc co sem upravoval na svém auti,a mám to i místo mlhovek....pořád lepší než ty díry tam a za ty mřížky sem si dal strobáče...;)