lukas666

konektor č. 3 pri nádobke ostrekovača

konektor č. 3 pri nádobke ostrekovača  

1. 1. konektor č. 3 pri nádobke ostrekovača

Please sign in or register to vote in this poll.

9 posts in this topic

konektor č. 3 pri nádobke ostrekovača, jeden je zapojený do nádobky ostrekovača, asi na motorček... ale ten druhy na foto???? dakujem

post-0-14109599252036_thumb.jpg

proboha, kolik tech konektoru sem jeste das ? proc to nedas do jednoho tematu, precti si jako novacek pravidla tohodle fora, prosim :bojim

tohle bude konektor od snimace hladiny kapaliny v ostrikovacich, zase, stejne jako u tech predchozich konektoru, v tve urovni vybavy auta neni zapojeny, musel by sis sehnat snimac hladiny a pak by to mozna pri nedostatku kapaliny v ostrikovacich rozsvitilo kontrolku na palubce

Alebo na druhy motorcek ostrekovaca na svetla. Snimac hladiny je v kazdom aute zapojeny.

Původně zaslal: jofo

Alebo na druhy motorcek ostrekovaca na svetla. Snimac hladiny je v kazdom aute zapojeny.

o tom pochybuji že by v každém byl snímač hladiny co jsem sháněl ne každá měla snímač v ostřikovači.Ten dřív člověk koupí nový než sežene starý:aut

jelikož vidím že má jen dva dráty tak to bude spíš k ostřiku světel snímač má 3 dráty :papa

[upravil dne 28/2/08 sarkomi]

Já mám u své 406 ostřikovače předních světel. Takto vypadá nádobka + motůrky, kdy jeden je na ostřikovač př. čelního skla a druhý na př. světla:

post-0-14109599253876_thumb.jpg