Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyvážení kol


BOSSCZ

Recommended Posts

do 100g je to snesitelné. Převažování kol je pitomost a snaha servisů vydělat víc. Pokud mi to klepe, necham to vyvážit, víc neřešit. Je pravda že po nazutí je mýdlo ještě čerstvé, pokud pojedu jako prase tak se to šoupne to jo, jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek 306 to máš teda pravdu dneska sa už veci nerobia na 100% kto má pred fajrontom si povie aj zajtra je den, potom to tak vypadá:roll Uvidím ako sa bude auto správat ked tie kolesá nahodím,len sa musí este oteplit:) Koleso so 65g šupnem dozadu a hotovo.Vdaka za nazor victory;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest sukpavel
podobný problém mám aj ja,na nové elektrony som bol nazut nové letné pneu. a bol som prekvapený ked som zbadal toho hadíka:o na jedno koleso islo 65g vonkajšia strana a 10g vnútorná.Ostatné tri kolesá štandart 5-20gramov.Vie niekto odborne poradit prečo tak vela závažia na jedno koleso?nebude to mat vplyv na jazdné vlastnosti auta?

Vliv to mít nebude, je tu jedno pravidlo, alu kola se vyvažují samolepkama, a tudíž čím dál se nalepí od kraje disku tím více tam příjde. Může se taky setkat nevývažek pneu s nevývažkem disku, (ani nový disk není 100% vyvážený). Také kovový ventil udělá hodně. Pracuji ve značkovém pneuservisu a opravdu se stane, že si nová pneu může sednout, ale není to pravidlo. Pokud se stane zdarma převážíme a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest sukpavel
do 100g je to snesitelné. Převažování kol je pitomost a snaha servisů vydělat víc. Pokud mi to klepe, necham to vyvážit, víc neřešit. Je pravda že po nazutí je mýdlo ještě čerstvé, pokud pojedu jako prase tak se to šoupne to jo, jinak ne.

do 10g je to snesitalné, 100g jen u tatry:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podobný problém mám aj ja,na nové elektrony som bol nazut nové letné pneu. a bol som prekvapený ked som zbadal toho hadíka:o na jedno koleso islo 65g vonkajšia strana a 10g vnútorná.Ostatné tri kolesá štandart 5-20gramov.Vie niekto odborne poradit prečo tak vela závažia na jedno koleso?nebude to mat vplyv na jazdné vlastnosti auta?

měnil jsem staré gumy za nové ,2 ks a na disku jsem měl taky šňůru jak s...ě:o když je po sundání dal znovu na tu mašinu ,:bojimpochopil jsem proč tam ta šňůra je:( z kola byl skoro ovál:o řekli mi ať si zajdu disky srovnat.Za dva dny byly disky srovnané.stály mě po 500kč/ks a teĎ jsou po dvou závažích:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...