Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

monitor a digital vstup/vystup


Marlin

Recommended Posts

mam takovy mensi dotaz, mam monitor kde je digital vstup (do vcerejska jsem nevedel ze neco takoveho existuje) :)

vse jsem zaúpojil, ale monitor porad jede na analogu. nevite jak nastavit aby to slo digitalne?

Serou me ti kosticky na hi-res rozliseni, co mam nastavene....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je pripojene, ale kdyz se podiam na vlastnosti monitoru, tak mi to tam pise analog (mam zapojen jak digital tak i nalaog, tak nevim...) kdyz jsem vcera pripojl monitor, tak mi ho wokna nasli a vypadalo to ze i naistalovali na digital, ale pak jsem jeste instaloval ovladace na monitor a byl zpatky analog, tak nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

mel jsem zapojeny oba dva a comp si myslle, ze mam dva monitory, co z nebyl pravda, takze analog je odpojenej. :) a koukam ze v poho

Pavle neco od LG 22\" sirokouhlou. A porad shanis to vysvicene LCD?

teda zrovna od tebe bych takovou botu necekal ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

mel jsem zapojeny oba dva a comp si myslle, ze mam dva monitory, co z nebyl pravda, takze analog je odpojenej. :) a koukam ze v poho

Pavle neco od LG 22\" sirokouhlou. A porad shanis to vysvicene LCD?

kdyby nahodou se nabizelo nejaky podobne , castecne nefunkčni lcd tak se k němu hlásim jestli už kolega neschání, dohoda by určitě byla... dík a omlouvám se za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby tu někdo měl eště nějaký lcd, ať třeba prasklej roh, nebo halda špatnejch pixelů, či vysvícený, nebo nějakej starej černobílej kus, tak se hlásim :roll jak to tak vypada tak tohle už je zabraný...

užití je hodně, z lcd kerý maj dobrej panel a nepodsvecujou se často dělaj projektory například... využití je halda jinejch dalších :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...