Marlin

monitor a digital vstup/vystup

51 posts in this topic

mam takovy mensi dotaz, mam monitor kde je digital vstup (do vcerejska jsem nevedel ze neco takoveho existuje) :)

vse jsem zaúpojil, ale monitor porad jede na analogu. nevite jak nastavit aby to slo digitalne?

Serou me ti kosticky na hi-res rozliseni, co mam nastavene....

no pokud jsi pripojil kabelem s DVI koncovkami grafickou kartu s DVI vystupem na monitor s DVI vstupem, tak by to melo jet samo od sebe

mas spravne ovladace od graficke karty a ovladace k monitoru ?

mam primo ve vlastnostech grafiky nastaveni, ktere zarizeni ma byt vychozi monitor - VGA/DVI/TV out, nastavis DVI, restart a mezi tim vyskubnes VGA kabel :)

[upravil dne 27/2/2008 Pata]

jj, to je pripojene, ale kdyz se podiam na vlastnosti monitoru, tak mi to tam pise analog (mam zapojen jak digital tak i nalaog, tak nevim...) kdyz jsem vcera pripojl monitor, tak mi ho wokna nasli a vypadalo to ze i naistalovali na digital, ale pak jsem jeste instaloval ovladace na monitor a byl zpatky analog, tak nevim....

Jenom jeden kabel, jsetli tam mas oba tak se to asi bude hadat. Zapoj tam pouze DVI a Urcite to pojede jak ma.

Jakej moncek teda mas???

Vypnout PC .. odpojit analog VGA .. pripojit DVI .. pustit PC a nemel by byt problem..

mel jsem zapojeny oba dva a comp si myslle, ze mam dva monitory, co z nebyl pravda, takze analog je odpojenej. :) a koukam ze v poho

Pavle neco od LG 22\" sirokouhlou. A porad shanis to vysvicene LCD?

Původně zaslal: Marlin

mel jsem zapojeny oba dva a comp si myslle, ze mam dva monitory, co z nebyl pravda, takze analog je odpojenej. :) a koukam ze v poho

teda zrovna od tebe bych takovou botu necekal ;):D

mno to ja taky ne, ale spise jsem se setkal s tim poprve, nejaky digi vystup na monitor..... :D

To radsi budu studovat jaky jsou filtry a ucinky nich na foceni, nez vystupy na comp apod.

Původně zaslal: Marlin

kdyby nahodou se nabizelo nejaky podobne , castecne nefunkčni lcd tak se k němu hlásim jestli už kolega neschání, dohoda by určitě byla... dík a omlouvám se za :xvul

mno, uvidime coo rekn Escaper, jestli ho porad shcani nebo ne. Pak se mozna na necem domluvime :)

Původně zaslal: Escaper

no jasne ze shanim ;)

cece, to by jsi neveril, ale jedno vysvicene LCde mam :D

A nevis nahodou jestli zobrazuje, ja potrebuju aby byla vadna lampa a jinak fungovalo.

mno helel udelalo mi to, ze proste to trosku ztmavlo a pak to zacalo do stredu cernat.... jinak ty bodiky by mely podle me byt v poradku :nevim

kdyby tu někdo měl eště nějaký lcd, ať třeba prasklej roh, nebo halda špatnejch pixelů, či vysvícený, nebo nějakej starej černobílej kus, tak se hlásim :roll jak to tak vypada tak tohle už je zabraný...

užití je hodně, z lcd kerý maj dobrej panel a nepodsvecujou se často dělaj projektory například... využití je halda jinejch dalších :)

mno, escaper chce z neho delat data priojektor. a mluvi o tom od doby co ho znam....