Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fordacke elektrony na moju 306ku?


Lolodreveny

Recommended Posts

Kamarat mi ponuka originalne elekrony z jeho Focusa a tak sa pytam , ci mi tie 15stky mozu pasovat. Roztec maju 4 x108 presne ako Peugeot.. ale nikde ani za \"pana\" neviem najst ET cislo a ani CB (NB) cislo stredovej diery disku.. skusal to uz niekdo ?? Bo su pekne, kvalitne a hlavne za dobru cenu.. :myslim

post-0-14109599201384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to je kámoš, tak to zkus. Středová díra je 100% jiná ... menší. Peugeot má 65.1 a Ford má kolem 63 -> to se dá ale vyřešit díky středovým kroužkům. ETčko bude taky určitě jiné, ale zkus to, třeba Ti to tam půjde, ale na 99% budou kola moc zalezlá ...

EDIT: ETčko by mělo být vyražené na vnitřní straně disku (většinou na loukotu)

[upravil dne 27/2/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona se da stredova dira zvetsit (okolo 150 Kc/dira) - dela se dira okolo 70,1mm a do ni se vklada stredici krouzek...

Ale to jsem uvedl spatne, kdyz se treba davaji merglacky kola na Scorpio, tak se musi udelat vetsi dira a do ni dat krouzek aby se dira zmensila - redukce mercedes -> ford neni, protoze ten rozdil je minimalni. Ale pro tebe by bohate stacilo aby se dira zvetsila o 1,7 mm a mas pokoj.

[upravil dne 27.2.2008 Demo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ET z Forda je na 306 moc veliký, takže by jsi musel kupovat podložky a dále dáš peníze za předělání středový díry. Takže nakonec tě to vyjde na větší peníze naž když si seženeš kola s rozměrem přímo na 306ku. Mimochodem ty disky nejsou nic extra, podobný určitě seženeš se správným rozměrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...