Sign in to follow this  
Followers 0
Lolodreveny

Fordacke elektrony na moju 306ku?

12 posts in this topic

Kamarat mi ponuka originalne elekrony z jeho Focusa a tak sa pytam , ci mi tie 15stky mozu pasovat. Roztec maju 4 x108 presne ako Peugeot.. ale nikde ani za \"pana\" neviem najst ET cislo a ani CB (NB) cislo stredovej diery disku.. skusal to uz niekdo ?? Bo su pekne, kvalitne a hlavne za dobru cenu.. :myslim

post-0-14109599201384_thumb.jpg

Když to je kámoš, tak to zkus. Středová díra je 100% jiná ... menší. Peugeot má 65.1 a Ford má kolem 63 -> to se dá ale vyřešit díky středovým kroužkům. ETčko bude taky určitě jiné, ale zkus to, třeba Ti to tam půjde, ale na 99% budou kola moc zalezlá ...

EDIT: ETčko by mělo být vyražené na vnitřní straně disku (většinou na loukotu)

[upravil dne 27/2/2008 Neon]

Ona se da stredova dira zvetsit (okolo 150 Kc/dira) - dela se dira okolo 70,1mm a do ni se vklada stredici krouzek...

Ale to jsem uvedl spatne, kdyz se treba davaji merglacky kola na Scorpio, tak se musi udelat vetsi dira a do ni dat krouzek aby se dira zmensila - redukce mercedes -> ford neni, protoze ten rozdil je minimalni. Ale pro tebe by bohate stacilo aby se dira zvetsila o 1,7 mm a mas pokoj.

[upravil dne 27.2.2008 Demo]

To ET z Forda je na 306 moc veliký, takže by jsi musel kupovat podložky a dále dáš peníze za předělání středový díry. Takže nakonec tě to vyjde na větší peníze naž když si seženeš kola s rozměrem přímo na 306ku. Mimochodem ty disky nejsou nic extra, podobný určitě seženeš se správným rozměrem...

jj ve predu ti to bude drhnout o tlumice....ale za zkousku nic nedas,je to prace na 5 minut.

Omlouvám se za použití cizího vlákna ale zdá se mi zbytečné zakládat nové. Mám podobný dotaz. Mám nabídku elektronů z Citro BX a chtěl bych je dát na svou 306 combi. Myslíte že mi tam půjdou ? :myslim Je to 14\" 4x108 Jen nevím ET

Z BX?? hmmm sa mi zda, ze ano.. raz som mal pozicany disk od kamosa a vliezol tam sa mi zda, ze bez problemov. :super