Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servis peugeot - Vysočina


kawaas

Recommended Posts

taky s nima mam dobrou zkusenost, dokonce dobrou zkusenost mam i s autorizovanym servisem Peugeot v Humpolci, na starsi auta do tusim 98 roku vyroby maj ceny servisni prace skoro stejny jak neautorizovany servis, rozvody na 106 1.0 me vysly asi na 1500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 let později...

Kopeckýho znám ale netuším jak je s cenama. Samozřejmě mě ceny rádi řeknou. Chtěl bych nechat udělat rozvody ale trochu se bojím jakou cenu mi origo servis řekne.

Holetín mám asi 30km. Borec se specializuje na peugeoty? (tady v okolí všichni dělají jen koncern, když řeknu že mám peugeota a k tomu 407 dávají ruce pryč a kroutí očima, no škodovka to není :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co vím ,tak Robert dělal citroeny pežoty  už před cca 15 lety a dělá to dál....v čem je problém...?

Dělal ještě staré hydro, tu jeho práci ,jak udělal hydro trubky do mědi na mým Bx  , to drží doteď.

Když jsem měl před 5ti lety nutkání to celý vyměnit ,tak mě to zarazilo ,hotový umělecký dílo, jak si s tím vyhrál.Doteď jsem na to nesáhl, nemusel jsem. Až na 2 trubky preventivně ,což bylo trochu zbytečné...Robert k tomu musel shazovat přední pravou osu,zadní nápravu, takže to nemohl odfláknout.

A ta výměna proběhla někdy dávno,dřív než jsem v 2010 Bx dotáhl z Vysočiny dom,tipuju tak 2007-2008 . A je srpen 2016....

 

pokud máš pocit ,že 407 je mimořádné auto na běžný servis ,tak zkus říct v servise ,že dojedeš s Xm V6 3.0 .....nejdřív nebudu vědět o co jde ,pak 5 minut,že to v životě neviděli a nakonec se budou křižovat ,co to je  a pošlou tě do pá ,protože na to nemaj

 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...