Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ruční brzda


třídvířko

Recommended Posts

Ahoj všichni.Tuhle jsem seřídil ručku u 309,aby brzdila na tom 3-4 zoubku,mimochodem brzdí to pěkně.Ale.....jedu si a zhruba v 80 při průjezdu takovýho hupu,jak se auto zhouplo,sem málem vyběhnul předním okýnkem.Prostě jak se to zhouplo,tak se asi natáhly lanovody a v tu chvíli prudce zabrzdila zadní náprava...Je to normální???To kdzž ho naložim,tak bude brzdit furt...Co s tím???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvednutýho jsem nic neměl,není tak přitažená,když zastavim v kopci,zatáhnu ji,zadek se zvedne a auto by ujelo.To ji zatáhnu na doraz a nedat rychlost tak je fuč.Člověk by řek,že jsou sjetý pakny,ale když ji zadupnu nohou,tak obě stojí,jdou smykem.Tak nevim.Mě se zdá,že to torzní pérování na tom zadku je nějak strašně moc měkký..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak.. Seřídíš ji na 3 zub ale pojedeš naloženéj ( jako nákladem né opiléj :D )nebo v 5 lidech a přejedeš nějakéj houpanec a ucítíš jak se to zhoupně,že te to přibrzdí.. Takže jinak se ta brzda bude chovat s jednou osobou nebo v 5 lidech... Zabrzdíš ji v 5 lidech a všichni vystoupíte a auto se rozjede...

A sežizovat ji při zvednutým zadku je ta největší pitomost!! Ji seřídíš a pustíš auto na zem a nerozjedeš se jak tě bude brzdit...:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sežizovat ji při zvednutým zadku je ta největší pitomost!! Ji seřídíš a pustíš auto na zem a nerozjedeš se jak tě bude brzdit...:bojim

Dost dobře nechápu proč ??

Při zvednuté zadní nápravě a štelování ručky a protáčení zadních kol pozná kdy ručka zabírá ???

Sám jsem to tak dělal - a je to OK. :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

A sežizovat ji při zvednutým zadku je ta největší pitomost!! Ji seřídíš a pustíš auto na zem a nerozjedeš se jak tě bude brzdit...:bojim

Dost dobře nechápu proč ??

Při zvednuté zadní nápravě a štelování ručky a protáčení zadních kol pozná kdy ručka zabírá ???

Sám jsem to tak dělal - a je to OK. :myslim :myslim

Já to taky jednou tak udělal a jak jsem to pustil na zen,tak jsem se nerozjel jak mě to brzdilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 3tí zoubek by měl bejt jemnej odpor ,zabrzdit v 5ti lidech a když vystoupěj a auto se zhoupne ,zatahneš brzdu do tvrda (to je 5tej zoubek) auto se nehne na to vem jed,to mám vyzkoušený,dělai sme to na naší berušce ,a při zátahu motorem se prostě nerozjedeš

dscn0149ku7.jpgdscn0148ya1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mi to teď brzdí na 4 zub prázdný a v 5 lidech,to auto sedne a bude mě brzdit,že se ani nerozjedu.Když jedu sám a dám do kufru 50 kg,tak mi to bude brzdit už na 2 zubu.Teď když projedu hup a v autě budu sám,tak cejtim jak mě to pomalu zasekne.Když zastavim v kopci,čumákem dolu,auto se nehne.Když ho dám zadkem dolu,tak se vyhoupne nahoru a přes zataženou ručku na doraz,bude couvat.Jestli jsou tak unavený torsky nebo co,že je to tak měkký?!Ale při tom to auto nesedí na prdeli,že by byly v hajzlu.Nevim prostě si myslim,že ta zadní náprava je moc měkká a nebo taky jestli by to nebylo tím,že tam mám místo 13\",14\" kola.Nebo už nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: třídvířko

Když mi to teď brzdí na 4 zub prázdný a v 5 lidech,to auto sedne a bude mě brzdit,že se ani nerozjedu.Když jedu sám a dám do kufru 50 kg,tak mi to bude brzdit už na 2 zubu.Teď když projedu hup a v autě budu sám,tak cejtim jak mě to pomalu zasekne.Když zastavim v kopci,čumákem dolu,auto se nehne.Když ho dám zadkem dolu,tak se vyhoupne nahoru a přes zataženou ručku na doraz,bude couvat.Jestli jsou tak unavený torsky nebo co,že je to tak měkký?!Ale při tom to auto nesedí na prdeli,že by byly v hajzlu.Nevim prostě si myslim,že ta zadní náprava je moc měkká a nebo taky jestli by to nebylo tím,že tam mám místo 13\",14\" kola.Nebo už nevim...

Tak to zkus schválně prohodit co to udělá,je pravda,že já jezdil na 13kách 175/70/13 a jezdí stim mladí a v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...