Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor P309 1,6i a další...


oddie

Recommended Posts

Zdar lidi, pokud byste někdo potřeboval něco z motoru P309 1,6i (rok 87), tak se mi tu válí a tak trochu překáží. Je k tomu i převodovka, startér, počítač, sání, nějakej ten kabel... A bylo by to hoodně levně, páč mi je benzíňák k ničemu, já radši diesely.

Jinak nějaká další drobnost z 309 by se taky kdyžtak našla. Sorry, že to píšu sem, ale nějak mi nejde zadat inzerát do sekce bazar (že by problém někde mezi židlí a klávesnicí? :))

[upravil dne 4/10/06 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobre, ze jsi napsal na tebe konecne spojeni. Tve prispevky se mi velice libi, ale at jsem hledal jak jsem hledal, tak jsem te v seznamu clenu nikde nenasel. ja si kazdou chvili vymyslim nejakou blbost na aute, tak tak to muzu s nekym hned skonzultovat./jestli ti to nevadi/ Jsem taky z Prahy. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já už myslel, že chceš něco z toho motóru...

No, je to pravda, nejsem v seznamu členů, píšu jenom sem. Ale kontakt už jsem někde uváděl, minimálně ten mail.

Klidně se někdy ozvi, pokud budu mít čas a náladu, můžem konzultovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych vás trošičku motivoval, tak popis i s cenou: motor 1,6i z r.87, vyndaný někdy před létem, mechanicky OK - nikde nic nemlátilo, měl ale nějaký problém v elektrice (asi váha vzduchu, po nastartování nereagoval na plyn a hnedka chcípal). Je v kuse s převodovkou a startérem, vedle v krabici jsou naházené blbinky okolo sání, filtr atd. Počítač k tomu mám doma. Cena za vše dohromady by mohla být tak 2.500,-, ještě můžu přihodit alternátor + 500,-. Případně jednotlivé kousky dle dohody - ale radši bych byl, kdyby to zmizlo celý...

[upravil dne 4/10/06 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...