Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 2.0i 16V (starý model)=nestartuje - VYŘEŠENO !!!


OK406

Recommended Posts

VYŘEŠENO !!!! Tak jsme na dnešním komorně-pracovním minisrazu P-C opět bloumaly a nakonec jsme provedli jednu věc, že se můj snímač otáček vyzkoušel v Sarkomiho 406 ale s negativním účinkem = nešlo nastartovat. Proto Sarkomi snímač otáček v mé 406 a motor ihned nastartoval. Takže je vadný snímač otáček, který celou tuto kauzu způsobil. Proto bych zde rád poděkoval Sarkomi za jeho dojíždění ke mě a taky práci, při které se i vyvztekal, dále chci poděkovat Ferry za jeho pomoc s dokumentací a radou ale i ostatní za jejich rady a ochotu pomoci se vzniklou závadu a jejich příspěvkům. Ted mi nezbývá, nežli koupit nový snímač otáček. :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

To je pro ostatní do budoucna, pokud by měli stejné příznaky na svém ,,miláčkovi\" aby to byla jedna z možností, co by to mohlo být.

[upravil dne 7/3/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Když jsem viděl jak OK406 chodí a pomalu nespí tak jsem musel opravit dnes a nenechávat jej trápit:DObětoval jsem se po noční a dorazil k němu ,abychom to dnes dotáhli do konce a to úspěšně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

gratulace pánové!!! Co takhle zase někdy udělat nějakou tu seanci u OK406?? Co Oldo?? Už jsme se dlouho neviděli.. :papa

Kubo, seance neboli komorně-pracovní minisrazy P-C jsou kdykoliv někdo potřebuje pomoci či poradit anebo jen pokecat v kruhu přátel. Ale jen to počasí. Však si říkám, že dlouho nebyl žádní minisraz P-C. Jinak, kdo by to do toho snímače otáček řekl, že má takovou moc, že dokáže, aby vozidlo nenastartovalo. Domníval jsem se, že bude mít někdo nějaké zkušenosti podobné ale nic. I nu, tak jsem tu zkušenost měl já a taky se po určité době za pomoci kamarádů vyřešila a chci věřit, že tato zkušenost pomůže do budoucna.;) A jak se říká, v nouzi poznáš přítele. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na dnešním komorně pracovním minisrazu, kdy si Honza406 dělal na své 406 výfuky =nový dva díly) jsem dal nový snímač otáček (od Pe.Tr) do auta a motor nastartoval na poprvé!!! Takže to byl na 100% snímač otáček !!! Takže ještě jednou děkuji všem , kteří mi pomohli svou radou, přítomností i nápadem a pokud vám nepůjde nastartovat auto, kouknete se i na snímač otáček. ;):super:super:potlesk:potlesk:potlesk:papa:papa:papa:mrk:mrk

nový snímač otáček:

[upravil dne 21/7/08 OK406]

post-0-14109599527859_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

To ano a skoro byla udělaná rozborka elektriky a půlka auta:myslim:D

koukam tri nedele jsi stal, jo ? No aspon jsi usetril za benzin a neco na pneumatikach :) ... a mohl to investovat do noveho cidla :D Ale hlavne ze uz to jezdi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: OK406

To ano a skoro byla udělaná rozborka elektriky a půlka auta:myslim:D

a ty se divíš??vem kde je čerpadlo,pojistky ,imobilizer,řj s dvojrelé.proměřovali co se dalo.Že to dalo práci,ale výsledek je super nebo ne??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: OK406

To ano a skoro byla udělaná rozborka elektriky a půlka auta:myslim:D

a ty se divíš??vem kde je čerpadlo,pojistky ,imobilizer,řj s dvojrelé.proměřovali co se dalo.Že to dalo práci,ale výsledek je super nebo ne??

To plně souhlasím. :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Pánové tak jsem tejden řešil úplně stejnej problém. Startovalo to jak chtělo při volnoběhu i občas zhasnul motor a beznadějně jsem točil klidně hodinu aniž by se něco dělo. Relé jsem vyměnil za funkční, čerpadlo ozkoušel, pojistky prohlídnul, dráty všechny prolezl a dokonce i koš vyčistil. Nakonec asi po dni hledání tady na fórku jsem našel tenhle topic. Tudíž bych Vám chtěl poděkovat za něj a vzdát hold všem zúčastněným, co závadu našli a odstranili. Díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...