Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 coupé by tom406


tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

  1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Nádherný auto a ty kola.... :potlesk Řekl bych, že by nás bylo víc, kteří by brali i přímou fotku na motor. :super

Edit: To je V6 140 kW nebo V6 152 kW??? Omlouvám se, pokud to jde nějak jednoduše poznat, ale na 406ky Coupé nejsem odborník. :mad:

[upravil dne 26/2/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za pochvalu. Jinak filtr bude ale čekám na trubky a spojky 90mm (3,5\") Musí se to dokonale odstínit proti teplu tak filtr půjde hodně dolů.Jo a vzpěra v motoru je origo jen je vyřezaný střed a spojený duralem kvůli snížení váhy.Odstranil jsem vše co bylo přebytečné jako držáky ,spony, hadice ,kryty a podobně,Věděli jste že třeby brzdový kotouč na V6 nebo HDI 305mm váží 8kg?!!jeden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu motoru.Je to V6 140kw v sérii. je pro mě lepší než ten nový 152kw protože ten novější má 3 katy a 4 lambdy a elektronicky řízenou klapu sání. těch 12kw nahoním i jinak.ten nový model je vychytaný na emise ale moc složitý elektronikou a to já nemusím:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kryt je 100% carbonová deska. stojí asi 3000kč m2. dá se z toho vyřezat co potřebuješ jen se to nedá moc ohýbat. Já jsem vyhodil všechny kryty a pod baterkou mám alu desku s aretací pro aku. A naco tak velkou baterii? Pokud nežhavíš třeba hudbu jen z baterie tak není potřeba takovou kapacitu. alternátor má 120-140A podle značky u V6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic takového.jsem zastáncem RACINGU né TUNINGU. Ale to neznamená že se mi jiné auta v tuningu nelíbí právě naopak. Jen já osobně volím funkčnost a lehkost a výkon. Proto šlo tlumení kapoty pryč. krásně se i bez něho projeví zvuk V6.

Jinak tady jsou kryty z carbonu na baterky

http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=carbon+406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...