tom406

406 coupé by tom406

coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma  

1. 1. coupé V6 powered by tom406 - impreza je doma

Please sign in or register to vote in this poll.

1,951 posts in this topic

Dnes jsem poprvé vytáhnul coupé z garáže po zimě. A dal mu koupel:):)

[upravil dne 11.10.2010 od tom406]

post-0-14109599196675_thumb.jpg

Mazec fakt ! Snad se na nějakém srazíku na Ostravsku potkáme rád bych to auto viděl LIVE .... ale času ještě dost na sraz :roker

Doprčic, co jste se dneska všichni zbláznili s anketama???Dneska jsi minimálně pátej, kterej své vlákno založil jako anketu, ale otázky jaksi chybí.

Tome máš to auto opravdu krásný. Nejlepší je na druhý fotce s otevřenýma dveřma, to vypadá jak ty nejdražší kovový modely (už ty skoro sbírkový). :aut

Jinak bych měl otázečku: zbývá ti čas i na něco jinýho?:D

Jak tak koukám na tu první fotku, napadá mně otázka: máš ty vůbec vzduchový filtr? :)

Hezký ale tak vzpěra v motoru taky není origo že?Já mám právě s coupe a vypadá trochu jinak....ale jinak hezký

Nádherný auto a ty kola.... :potlesk Řekl bych, že by nás bylo víc, kteří by brali i přímou fotku na motor. :super

Edit: To je V6 140 kW nebo V6 152 kW??? Omlouvám se, pokud to jde nějak jednoduše poznat, ale na 406ky Coupé nejsem odborník. :mad:

[upravil dne 26/2/08 Stifler]

Děkuji všem za pochvalu. Jinak filtr bude ale čekám na trubky a spojky 90mm (3,5\") Musí se to dokonale odstínit proti teplu tak filtr půjde hodně dolů.Jo a vzpěra v motoru je origo jen je vyřezaný střed a spojený duralem kvůli snížení váhy.Odstranil jsem vše co bylo přebytečné jako držáky ,spony, hadice ,kryty a podobně,Věděli jste že třeby brzdový kotouč na V6 nebo HDI 305mm váží 8kg?!!jeden

Ještě k tomu motoru.Je to V6 140kw v sérii. je pro mě lepší než ten nový 152kw protože ten novější má 3 katy a 4 lambdy a elektronicky řízenou klapu sání. těch 12kw nahoním i jinak.ten nový model je vychytaný na emise ale moc složitý elektronikou a to já nemusím:bojim

Taky mam jeden dotaz,z ceho a jak mas udelany kryt na baterku.ja jsem v tydnu vymenil 55Ah za 74Ah a nejak mi ten originální kryt baterie na baterce nesedi,tak bych to chtel vyresit podobne jako ty.diky za odpoved

Ten kryt je 100% carbonová deska. stojí asi 3000kč m2. dá se z toho vyřezat co potřebuješ jen se to nedá moc ohýbat. Já jsem vyhodil všechny kryty a pod baterkou mám alu desku s aretací pro aku. A naco tak velkou baterii? Pokud nežhavíš třeba hudbu jen z baterie tak není potřeba takovou kapacitu. alternátor má 120-140A podle značky u V6.

Tome plánuješ něco dávat zevnitř na kapotu? Místo té tlumící hmoty? Např. zrcadlovou fólii nebo tak něco?

nic takového.jsem zastáncem RACINGU né TUNINGU. Ale to neznamená že se mi jiné auta v tuningu nelíbí právě naopak. Jen já osobně volím funkčnost a lehkost a výkon. Proto šlo tlumení kapoty pryč. krásně se i bez něho projeví zvuk V6.

Jinak tady jsou kryty z carbonu na baterky

http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?from=R40&_trksid=m37&satitle=carbon+406

věci z ebay nejsou problém. téměř všechny díly co mám na autě včetně kol ,výfuku a dílů v motoru jsou z EBAY.COM tak že USA

Třeba svíčky NGK IRIDIUM v USA vyjdou i s poštou asi 1500kč za sadu na V6 a v ČR 800kč jedna svíčka!!!!!!