Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odpojení imobiliseru


jardamaly

Recommended Posts

Ahoj, prosím o radu, jak mam odpojit tlačítkový imobiliser? abych mohl startovat a nemusel namačkávat kod.Už mi blbne ta klávesnice.Myslel jsem , že bych nastartoval a potom to u klávesnice na konektoru odpojil?? Nebo jestli to jde odpojit nějakým namačkáním?? Mam klávesnici s jedním ,,C\" , všem moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da sa to aj zasahom do rj ale to asi nechces. Ja to viem ale len na niektore rj. Potom po otoceni kluca na klavesnici furt svieti zelena a nemusis sa jej uz chytit

Původně zaslal: jardamaly

Ahoj, prosím o radu, jak mam odpojit tlačítkový imobiliser? abych mohl startovat a nemusel namačkávat kod.Už mi blbne ta klávesnice.Myslel jsem , že bych nastartoval a potom to u klávesnice na konektoru odpojil?? Nebo jestli to jde odpojit nějakým namačkáním?? Mam klávesnici s jedním ,,C\" , všem moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jardamaly

Díky za radu, ale nikde jsem nenašel jak to odpojit pouhým namačkáním ( i když je to tu 100 krát ) , ale i tak dík , měj se.

Však Hurvajz nepíše že to jde jen namačkáním.

1. Uložit jednoduchej kód (1111)

2. Namačkat kód

3. Pokud svítí zelená kontrolka odpojit konektor z klávesnice.

Nebo pokud máš rádiový DO jde to udělat tak že pokud nastartuješ do 1 minuty od odemčení přes DO nemusíš ťukat kód.

Programování systému na automatický režim.

1- Otočte klíčem

2- Vložte vlastní kód (potvrzeno zelenou kontrolkou)

3- Během deseti vteřin stiskněte C1C, operce potvrzena čtverým bliknutím zelené kontrolky a čtyřmi pípnutími. Systém je naprogramován na automatický režim.

Obsluha systému v automatickém režimu.

- Odemkněte dveře dálkovým ovladačem.

- Můžete nastartovat.

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...