Sign in to follow this  
Followers 0
jardamaly

odpojení imobiliseru

5 posts in this topic

Ahoj, prosím o radu, jak mam odpojit tlačítkový imobiliser? abych mohl startovat a nemusel namačkávat kod.Už mi blbne ta klávesnice.Myslel jsem , že bych nastartoval a potom to u klávesnice na konektoru odpojil?? Nebo jestli to jde odpojit nějakým namačkáním?? Mam klávesnici s jedním ,,C\" , všem moc děkuji.

Je to tu snad 100x, stači hledat. No, zadej správný kod, svítí zelená tak odpoj konektor na klavesnici, kod si někammpoznamenej kdyby byl potřeba v budoucnu;)

Díky za radu, ale nikde jsem nenašel jak to odpojit pouhým namačkáním ( i když je to tu 100 krát ) , ale i tak dík , měj se.

Da sa to aj zasahom do rj ale to asi nechces. Ja to viem ale len na niektore rj. Potom po otoceni kluca na klavesnici furt svieti zelena a nemusis sa jej uz chytit

Původně zaslal: jardamaly

Ahoj, prosím o radu, jak mam odpojit tlačítkový imobiliser? abych mohl startovat a nemusel namačkávat kod.Už mi blbne ta klávesnice.Myslel jsem , že bych nastartoval a potom to u klávesnice na konektoru odpojil?? Nebo jestli to jde odpojit nějakým namačkáním?? Mam klávesnici s jedním ,,C\" , všem moc děkuji.

Původně zaslal: jardamaly

Díky za radu, ale nikde jsem nenašel jak to odpojit pouhým namačkáním ( i když je to tu 100 krát ) , ale i tak dík , měj se.

Však Hurvajz nepíše že to jde jen namačkáním.

1. Uložit jednoduchej kód (1111)

2. Namačkat kód

3. Pokud svítí zelená kontrolka odpojit konektor z klávesnice.

Nebo pokud máš rádiový DO jde to udělat tak že pokud nastartuješ do 1 minuty od odemčení přes DO nemusíš ťukat kód.

Programování systému na automatický režim.

1- Otočte klíčem

2- Vložte vlastní kód (potvrzeno zelenou kontrolkou)

3- Během deseti vteřin stiskněte C1C, operce potvrzena čtverým bliknutím zelené kontrolky a čtyřmi pípnutími. Systém je naprogramován na automatický režim.

Obsluha systému v automatickém režimu.

- Odemkněte dveře dálkovým ovladačem.

- Můžete nastartovat.

:papa:papa:papa