Sign in to follow this  
Followers 0
zupo22

spojka307

7 posts in this topic

prosím,rád bych se zeptal -koupil jsem starší 307 2.0 hdi a ztím vše OK(opravdu luxusní svezeníčko),akorát jde trošku ztuha spojka.auto má najeto 104 tkm.myslíte že se mám připravit na vým.nebo hrozí utržení lanka(služ.p boxer 124tkm a 3 lanka).jinak spojka zabírá tak jak má.příp jestli by nestačilo necht ji promazat(zkušenost opel astra)dík za odpověď

Původně zaslal: zupo22

prosím,rád bych se zeptal -koupil jsem starší 307 2.0 hdi a ztím vše OK(opravdu luxusní svezeníčko),akorát jde trošku ztuha spojka.auto má najeto 104 tkm.myslíte že se mám připravit na vým.nebo hrozí utržení lanka(služ.p boxer 124tkm a 3 lanka).jinak spojka zabírá tak jak má.příp jestli by nestačilo necht ji promazat(zkušenost opel astra)dík za odpověď

Ahoj , vitam tě , ze zacatku te upozornim na to abys sis dal pozor kam vkladas svuj dotaz , mas 307 a vlozils ho do sekce pro 1007 . Jinak tvoje 307 HDI nema spojku ovladanou lankem ale hydraulikou , pokud jde ztuha zkus zkontrolovat brzd. kapalinu popř ji odvzdusnit , ale jestli jde dobre radiit a spojka zabira jak ma tak je to normal.:papa

aha tak dík za upozornění já jsem si toho všimnul až po odeslání.-no aspon budu klidněji spát ,protože s tím boxerem to je fakt na houby,kdy ž si to šineš uprostřed kolony ve městě a najednou máš pomalu díru v pdlaze:;)

Pokud vím tak 307 mají jak lanko tak hydrauliku. Já mám na 307 2.0 HDI lanko. Ty lankové spojku jdou dost ztuha, řešilo se to tady, já i moje manželka jsme si na to již zvykli.