Sign in to follow this  
Followers 0
Gticko

PRODAM Gti 120PS ............ PRODÁNO ! ! ! !

19 posts in this topic

prodám pažouta 205Gti 88KW 120PS r.v 90, centrál, okna v elektrice, šíbr. Jelikož bydlím v Praze, tak autí nevyužiju a stojí pořád v garáži:( Myslím, že takovýho cvrčka je škoda pač po motorové stránce nemá chybu! než jsem ho kupoval tak předešlej majitel dělal komplet GO motoru. Sám sem se přesvědčil když jsem měl sundanou vanu. jinak nové věci - Olej 10W-40 castrol, všechny filtry, chladicí kap, nové svíčky, měněné komplet řízení a kulák, nové spodní rameno, nový a předělaný komplet výfuk s koncovým sportovním tlumičem, nové destičky přední - zadní, nové brzdové lanovody, brzdová kapalina. Auto jede jak z praku ...cenovka 20tis ..rychlé jednání VÝRAZNÁ SLEVA!!!!!!!!!!!!

Auto není shnilé! jen kosmetické vady... co by se mohlo ještě udělat ale už nebyl čas tak spojovačku řízení ...otazka pár kaček.

777337881

LCD@centrum.cz:super

foto mejlem pač mi nejde vložit :/

[upravil dne 27/2/08 Gticko]

[upravil dne 28/2/08 Gticko]

skus napsat i tady forum.205gti.org

pokud jsou na nem opravdu delane ty veci cos psal, tak cena je nadherna a urcite ho rychle prodas.

ok díky zkusím to tam hodit.... ano všechno to co jsem psal je dělané a nemá to najete ani 1000tis km

Původně zaslal: Gticko nemá to najete ani 1000tis km

no snad to byl překlep:aut Milion kilometru bys na to najel tak se třema motorama

za 20 000 to beru, jen bych chtěl nějaké foto. jestli mě někdo předběhne , tak mě to nasere !

...pokud máš zájem není problém..nepoustil bych ho ale bydlím 350km od domova a ještě mám služebáka ..nevyužiju ho :(

Původně zaslal: Gticko

...pokud máš zájem není problém..nepoustil bych ho ale bydlím 350km od domova a ještě mám služebáka ..nevyužiju ho :(

hoď fotky, možná mám taky zájem:super

kobra: vezmi ho ... byl jsi první ...;)

Gticko: jestli se Ti do zítra nikdo neozve, tak mi cinkni na 737 161 744 ... v pátek bych se na něj přijel mrknout:roker

no mohl jsi to dát do jineho přispěvku ..se nedělá :super

jinak já sem už PRODAL :roker at slouží !! :papa

Původně zaslal: Gticko

no mohl jsi to dát do jineho přispěvku ..se nedělá :super

jinak já sem už PRODAL :roker at slouží !! :papa

kurna rychlost :super gratuluji, někdo z klubu?

Prodáno - zamykám

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.