Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem nevydržel a mrsknul tam \"BREMBA\"


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: wena99

to přéma - víš co by mě zajmalo na kolik si ceníš sví autí po všech těch úpravách

Tak to se radši ani neptej mám v tom i s koupí tak 280.....

Vypadaj skvele...

Ono ale kdyz si vezmes, vykon, vybavu, jedinecnost tak tech 280 neni zase tak moc, rekl bych spise naopak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: wena99

to přéma - víš co by mě zajmalo na kolik si ceníš sví autí po všech těch úpravách

Tak to se radši ani neptej mám v tom i s koupí tak 280.....

Vypadaj skvele...

Ono ale kdyz si vezmes, vykon, vybavu, jedinecnost tak tech 280 neni zase tak moc, rekl bych spise naopak ;)

A to jsem jenom tak střelil od pasu.....ale + - by to tak asi mělo být...:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

paráda! :super

taky mám v plánu brzdiče nastříkat na jinou barvu... je s tím dupačka?

No ani ne....obrousit lehce nastříkat a tan nápis,necháš jsi udělat na plotru samolepku brembo ale tu opačnou,nalepíš na brzdič přestříkneš třeba bílou jako já a potom samolepku sloupneš a nápis je hotov....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

paráda! :super

taky mám v plánu brzdiče nastříkat na jinou barvu... je s tím dupačka?

No ani ne....obrousit lehce nastříkat a tan nápis,necháš jsi udělat na plotru samolepku brembo ale tu opačnou,nalepíš na brzdič přestříkneš třeba bílou jako já a potom samolepku sloupneš a nápis je hotov....

když brzdiče sundáš, tak to se pak musí odvzdušnit celý okruh že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

paráda! :super

taky mám v plánu brzdiče nastříkat na jinou barvu... je s tím dupačka?

No ani ne....obrousit lehce nastříkat a tan nápis,necháš jsi udělat na plotru samolepku brembo ale tu opačnou,nalepíš na brzdič přestříkneš třeba bílou jako já a potom samolepku sloupneš a nápis je hotov....

když brzdiče sundáš, tak to se pak musí odvzdušnit celý okruh že?

stačí jen předek ale na autě by to taky asi šlo bez sundávání.....ty samolepky ještě mám navíc tak se domluvíme a máš je u mě Peto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

paráda! :super

taky mám v plánu brzdiče nastříkat na jinou barvu... je s tím dupačka?

No ani ne....obrousit lehce nastříkat a tan nápis,necháš jsi udělat na plotru samolepku brembo ale tu opačnou,nalepíš na brzdič přestříkneš třeba bílou jako já a potom samolepku sloupneš a nápis je hotov....

stačí jen předek ale na autě by to taky asi šlo bez sundávání.....ty samolepky ještě mám navíc tak se domluvíme a máš je u mě Peto

když brzdiče sundáš, tak to se pak musí odvzdušnit celý okruh že?

děkuji... když se odvzdušňuje předek, tak se to prý musí odvzdušňovat přes počítač který na napíchne na abs... tak nevím...

chtělo by to nastříknout, prže se mi barva na obou brzdičích jemně odlupuje a s těmi 18\"tkami to půjde vidět... uvažuju o červeno bílé, nebo zlato černé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak jsem nevydržel a hodil tam ty moje slibované BREMBA,i když zima ještě může přijít ale mám ještě jedno auti na zimákách tak bych to snad nějak dojezdil....:D:D:D:D

Zatím jsi to sedá ale myslím že to bude brzdit jak šlak.....

No šak byl taky nejvyšší čas, zrovna v neděli jsem si říkal. že se dlouho neozval na fóru \"Přema\" s klasikou : tak jsem trochu cídil, leštil, vylepšoval.........

Novej název : \"Tak jsem to nevydržel a mrsknul............\" jsem jaksi přehlíd.

Jako vždy OK Přemo !!! :papa :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

paráda! :super

taky mám v plánu brzdiče nastříkat na jinou barvu... je s tím dupačka?

No ani ne....obrousit lehce nastříkat a tan nápis,necháš jsi udělat na plotru samolepku brembo ale tu opačnou,nalepíš na brzdič přestříkneš třeba bílou jako já a potom samolepku sloupneš a nápis je hotov....

stačí jen předek ale na autě by to taky asi šlo bez sundávání.....ty samolepky ještě mám navíc tak se domluvíme a máš je u mě Peto

když brzdiče sundáš, tak to se pak musí odvzdušnit celý okruh že?

děkuji... když se odvzdušňuje předek, tak se to prý musí odvzdušňovat přes počítač který na napíchne na abs... tak nevím...

chtělo by to nastříknout, prže se mi barva na obou brzdičích jemně odlupuje a s těmi 18\"tkami to půjde vidět... uvažuju o červeno bílé, nebo zlato černé...

Nesmíš zavzdušnit ABS to jo ale když se vzduch nedostane do ABS tak není co řešit já to tak udělal a v poho....i ABS jsem už jen na šterku zkoušel a v poho.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Přemku , super prace ale hezčí by to bylo na @reho kolech ,přeci jen ty tvoje ty brzdiče zakryvají . Co avizovaná změna kol? bude? ja jen že by to chtělo . :roker

To já vím že ty kola to zakrývají ale prdím na to a kola zatím se měnit nebudou,mám jiné plány,ještě musím letos na nich odjezdit a potom pudou do světa a mrsknu tam 18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...