Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Víčko nádrže


Creams

Recommended Posts

No právě to je moc velké ... uvažuji dost o tankování zevnitř, ale odrazuje mě ten zápach. Ne při tankování to se vyvětrá, ale po sléze např v létě... z motorky víčko jsem moc nechtěl, protože se mi to už nelíbí, ale asi to tak dopadne no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

No kazdyho vec, tunerova mysl nezna hranic :D :D :D Jinak ten nesmysl co je nefunkcni me naopak bavi, nebo spis ty lidi co se ptaj: Ty máš 2 nádrže???? :D :D :D

jj jsem na tom uplne stejne....:Dty jo ty mas dve nadrze??jak to??,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: BOSSCZ

No kazdyho vec, tunerova mysl nezna hranic :D :D :D Jinak ten nesmysl co je nefunkcni me naopak bavi, nebo spis ty lidi co se ptaj: Ty máš 2 nádrže???? :D :D :D

jj jsem na tom uplne stejne....:Dty jo ty mas dve nadrze??jak to??,

To víš ta \"jednačtyrka\" s tímhle výkonem hrozně žere :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim souhlasit s klukama netunerama ze tak jak to je je to super, rad si vylepsuju auto k obrazu svemu ale tohle je zverstvo.. navic pokud to neudelas poradne a das tam mensi kryt a kolem to zakytujes tak to rado praska.. vim ze je to trosku :xvul takze sorry ale nemohl jsem jinak..:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

musim souhlasit s klukama netunerama ze tak jak to je je to super, rad si vylepsuju auto k obrazu svemu ale tohle je zverstvo.. navic pokud to neudelas poradne a das tam mensi kryt a kolem to zakytujes tak to rado praska.. vim ze je to trosku :xvul takze sorry ale nemohl jsem jinak..:roll

Tak to mě potěšilo že jsem kluk netuner :D :D :D

:potlesk

[upravil dne 25/2/08 BOSSCZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Béďa neboj buď to příjde zavařit uplně z obou stran, nebo jen z jedné strany a z druhé příjde moto víčko. Takže se neboj ničeho :-) ! S tím 5dveřem jsem myslel, že je to shodné, protože je hezké rovné... ale bohužel je menší což už víme všichni :D takže musí přijít jiné návrhy na realizaci díval jsem se i na SPARCO, ale ty jsou cenově trošku jinde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...