Sign in to follow this  
Followers 0
Creams

Víčko nádrže

20 posts in this topic

Chci se zeptat. Mám 306 3dv a budu vařit na jedné straně ten kulatý nesmysl na boku a na druhé straně jak je tankování sedla by tam krytka z 5dv ? ta hladka ? nebo je jiná ? :myslim

No právě to je moc velké ... uvažuji dost o tankování zevnitř, ale odrazuje mě ten zápach. Ne při tankování to se vyvětrá, ale po sléze např v létě... z motorky víčko jsem moc nechtěl, protože se mi to už nelíbí, ale asi to tak dopadne no

tankovani zevnitr?to jsem jeste nevidel,mas nejaky obrazek pro predstavivost?

já viděl jen že odklopí zadní světlo a pod ním je víčko nádrže,ale zevnotř mne nějak nebere měl bych asi strach z toho smradu:myslim

Právě že pod světlo nechci a standartní je hnus .... prostě obrátit hrdlo dovnitř do interieru. Právě ten smrad je to co mě odrazuje... a nevím jak to budu řešit. Možná zvolím pak tu variantu toho moto víčka

Fakt osobně mě se to povedený nezdá a je to pěkně... proto to chci vyměnit však uvidíme jak bude po laku... hlavně mě nejvíce bavit ten kulaty nesmysl co je nefunkční :D

No kazdyho vec, tunerova mysl nezna hranic :D :D :D Jinak ten nesmysl co je nefunkcni me naopak bavi, nebo spis ty lidi co se ptaj: Ty máš 2 nádrže???? :D :D :D

Hehe to máš pravdu dost lidi se nad tím pozastaví :myslim:D:D ale fakt to zahladím když už jdou lišty z auta dolu a bude se zahlazovat tak pořádně :-))

Původně zaslal: BOSSCZ

No kazdyho vec, tunerova mysl nezna hranic :D :D :D Jinak ten nesmysl co je nefunkcni me naopak bavi, nebo spis ty lidi co se ptaj: Ty máš 2 nádrže???? :D :D :D

jj jsem na tom uplne stejne....:Dty jo ty mas dve nadrze??jak to??,

Původně zaslal: oni

Původně zaslal: BOSSCZ

jj jsem na tom uplne stejne....:Dty jo ty mas dve nadrze??jak to??,

To víš ta \"jednačtyrka\" s tímhle výkonem hrozně žere :D

musim souhlasit s klukama netunerama ze tak jak to je je to super, rad si vylepsuju auto k obrazu svemu ale tohle je zverstvo.. navic pokud to neudelas poradne a das tam mensi kryt a kolem to zakytujes tak to rado praska.. vim ze je to trosku :xvul takze sorry ale nemohl jsem jinak..:roll

Původně zaslal: Béďa

musim souhlasit s klukama netunerama ze tak jak to je je to super, rad si vylepsuju auto k obrazu svemu ale tohle je zverstvo.. navic pokud to neudelas poradne a das tam mensi kryt a kolem to zakytujes tak to rado praska.. vim ze je to trosku :xvul takze sorry ale nemohl jsem jinak..:roll

Tak to mě potěšilo že jsem kluk netuner :D :D :D

:potlesk

[upravil dne 25/2/08 BOSSCZ]

2Béďa neboj buď to příjde zavařit uplně z obou stran, nebo jen z jedné strany a z druhé příjde moto víčko. Takže se neboj ničeho :-) ! S tím 5dveřem jsem myslel, že je to shodné, protože je hezké rovné... ale bohužel je menší což už víme všichni :D takže musí přijít jiné návrhy na realizaci díval jsem se i na SPARCO, ale ty jsou cenově trošku jinde ...

nevim jak vam muže benzin smrdět!za ty prachy co dneska je vam musi vonět!!!Kdyby to bylo za daks,tak to smrdi.mě benzin voní.:D

No příjde tam navařit moto víčko nebo možna z Audi R8 ale to by mi tam moc nesedlo