Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Potkávačky a dálkovky u 306ky


Stifler

Recommended Posts

Chci se zeptat - jak vám svítěj potkávačky a dálkovky? Svítěj vám vždy samostatně nebo svítěj spolu s dálkovkama i potkávačky? Já mam dojem, že by měly svítit potkávačky spolu s dálkovkama nebo alespoň to tak mnoho současných aut má...jak je to tedy u 306ek? Mam nějakou výjimku nebo to mam správně?

Potkávačky:

dsc01994pl0.jpg

Dálkovky:

dsc01993cj4.jpg

Jo a toho, že mi spolu s dálkovkama svítěj mlhovky, toho si nevšímejte, tuhle drobnost časem vyřešim. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to mám u H4 samostatně r.v. 98 (ale to je jasné že to tak musí být kůli dvoum vláknům v žárovce) ale u H7 by měly svítit zároveň. U tebe to může být páčkou. Ty máš sice 99 po 2. faceliftu ale můžeš mít páčku na H4 a při přepnutí na dálku se odepnou potkávací. Ale dá se to vpoho dodělat např. denním svícením:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rakvajs

Ty mlhovky vyřeš co nejdřív mě to šíleně točí kdy někoho takhle potkám.Myslím si že to je zbtytečný.:grr:grr

Je fakt, že dálkovky využívám opravdu jen výjimečně, takže nehrozí, že bych tim někoho oslnil, obzvlášť, když mi to taky chorobně vadí, když je má někdo zapnutý a neni k tomu důvod. :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: purkmistr

já to mám u H4 samostatně r.v. 98 (ale to je jasné že to tak musí být kůli dvoum vláknům v žárovce) ale u H7 by měly svítit zároveň. U tebe to může být páčkou. Ty máš sice 99 po 2. faceliftu ale můžeš mít páčku na H4 a při přepnutí na dálku se odepnou potkávací. Ale dá se to vpoho dodělat např. denním svícením:D

Na tom asi něco bude. Ono u tohodle mýho GTička totiž dle VINka ani neměly bejt mlhovky, takže to je tam dodělávaný a pak to asi původní majitel přihodil k dálkovkám a možná, že tam někam přehodil i kontakt potkávaček...nevim. Jestli ty páčky jdou rozebrat, tak se do nich někdy podívám a zjednám pořádek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

u H7 jak uz bylo receno se dalky pridavaj k potkavackam.. mas packu se zapinanim mlhovek jen do jedny polohy nebo jak??

Ne, na páčce mam zapínání předních mlh a pak se dalšim pootočenim přidaj zadní - nebo spíš by to tak dle páčky mělo bejt, ale neni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

jj , me sviti vpredu vse najednou,ale ja mlhy zapinam az kdyz je mlha-tzm.ze neni videt ohen na konci cigarety.:aut

Však mě ty mlhovky pěkně štvou, páč v mlze je nezapnu a s dálkovkama je to ještě horší než jen na potkávačky. Budu se v tom muset trochu porejpat.

P.S.: Béďo, máš ještě ty páčky z mýho XSička, co jsem ti posílal??? :D :D :D:mad::mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginek

Ja mam 306 z 95 a me sviti ZVLAST potkavacky i dalkovky...Kdyz prepnu packu sviti obe najednou a kdyz vic zatlacim skoci tam dalky a potkavacky se vypnou......... Takze dohromady nesviti......To bych musel tu packu drzet UPROSTRED.... :nevim

A nemáš tam jenom H4 žárovky?

Když jsou ve světle dvě H7, měly by svítit na dálkový obě zároveň;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Podle mně to musí chodit zvlášť , jak přepneš na dálku, potkávací zhasnou. Něco jiného je , pokud svítí potkávací a použiješ světelnou houkačku, to pak svítí všechno.

Světelnou houkačku??? Jestli myslíš problikání, tak to je stejně všechno stejnym směrem na páčce a mam dojem, že u XSička mi právě normálně svítily obě H7ičky najednou při přepnutí na dálkovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: kobra

Podle mně to musí chodit zvlášť , jak přepneš na dálku, potkávací zhasnou. Něco jiného je , pokud svítí potkávací a použiješ světelnou houkačku, to pak svítí všechno.

Světelnou houkačku??? Jestli myslíš problikání, tak to je stejně všechno stejnym směrem na páčce a mam dojem, že u XSička mi právě normálně svítily obě H7ičky najednou při přepnutí na dálkovky.

tak pak je to rok od roku jinak , kus od kusu jinak a taky jinak podle toho , jestli se v tom vrtal jen frantik v fabrice , nebo ještě nějakej kutil TIM. Tak jak je to ale správně ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

tak pak je to rok od roku jinak , kus od kusu jinak a taky jinak podle toho , jestli se v tom vrtal jen frantik v fabrice , nebo ještě nějakej kutil TIM. Tak jak je to ale správně ?

Podle mě je to správně tak, že u \"old\" modelů jsou H4ky, což znamená dvouvláknovky, takže tam bude svítit vždy jen jedna žárovka v každym světle, ale u \"new\" modelů by to mělo bejt v případě dvou H7iček tak, že při přepnutí z potkávaček na dálkovky by měly svítit obě žárovky v každym světle. Aspoň si to tak myslim, že by to takhle mělo bejt správně. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...