Sign in to follow this  
Followers 0
Stifler

To bylo dneska ale krásný počasí...

49 posts in this topic

Tak jsem využil dnešního krásného počasí a trochu jsem se věnoval svýmu Mazlikovi. Musim uznat, že po špinavý zimě opravdu prokouknul. :D

Před:

dsc01987yf3.jpg

Po:

dsc01996ri0.jpg

dsc01997iz6.jpg

dsc01998nd9.jpg

dsc02001ju7.jpg

dsc02005xw4.jpg

dsc01995wh1.jpg

dsc02009wl9.jpg

Odpoledne bylo celkem krátký a rychle se ochladilo, ale aspoň něco. :D

moc pěkné:super.Já ho umyl v pátek a v sobotu ráno ,když řídila manželka, tak jak na potvoru muselo pršet:grr. Už to mám vyzkoušený,že když řídí tak prší:roll Stejně mi to nedá a umeju ho znova.:papa

pěkná práce já jej opláchl nedávno a pak zapršelo takže auto nic moc.Asi nejsem na to abych umyl a vydrželo to aspoň týden naleštěné

:D Díky všem za odpovědi. Já vim, že to budu muset zanedlouho leštit znova, ale pro mě je to radost než starost. Však hned, jak jsem vyjížděl z rozmáčený louky vedle baráku, tak jsem si zase kolečka pěkně obalil bahnem :D Ale strávenýho odpoledne u auta rozhodně nelituju. :super

Původně zaslal: oddie

Bylo hezky, taky jsem se byl pěkně projet na kole, než abych se s*al s nějakou pixlou :D:P

aspoň jsi udělal pro své zdraví já bych musel dofoukat pak kolo snést z 5 patra a pak někam jet:)

Původně zaslal: sarkomi

Aspoň jsi udělal pro své zdraví já bych musel dofoukat pak kolo snést z 5 patra a pak někam jet:)

Tak před každym náročnym výkonem musí bejt rozcvička. :D:mrk

to já raději vzal do ruky motorovou pilu , klíny a \"barboru\" a opět trochu navýšil stav dřeva na \"zimu\":D:D:D

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: oddie

Bylo hezky, taky jsem se byl pěkně projet na kole, než abych se s*al s nějakou pixlou :D:P

aspoň jsi udělal pro své zdraví já bych musel dofoukat pak kolo snést z 5 patra a pak někam jet:)

A to je takovej problém? Spíš výmluva, co? ;)

Že se nestydíš takhle auto \"vyfintit\", kdy se zastavíš u předsedy, aby ta jeho 406ka nemusela jen tiše závidět???

Původně zaslal: Medvěd

Že se nestydíš takhle auto \"vyfintit\", kdy se zastavíš u předsedy, aby ta jeho 406ka nemusela jen tiše závidět???

:D no, je fakt, že dělám myčku kdekomu, páč každej závidí a chce taky tak naleštěný auto, takže dneska kdyby nebyl tak krátkej den, tak mě čekalo ještě tátovo Volvo :D no, někdy to můžem dohodnout, až budu v Praze ve škole, tak že bych si odběhl....... :D:mrk

oddie výmluva jen vem že někdo taky maká i o víkendu a když je pak odpolední a je takový počasí jako dnes tak je to k nasrá..

Původně zaslal: Miku

moje by taky asi chtělo přeleštit :D:D:D

Do Frýdku ale nepojedu :D:P

čím jsi to leštil , já kdysi na žigulíku zkoušel Tempo a šlo to i s lakem:D

Musím se přiznat, že i já dnes leštil. Umyl jsem všechna okna a světlomety u obou autíček. Už jsem měl velké problémy někam zacouvat, protože jsem neviděl, kam jedu ;)

:D To je provokace,to by meli admini zatrhnout,a dat to do pravidel.:D

Hezky sis uzil nedeli.:super