Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

montáž tažného zařízení


radim7777

Recommended Posts

Původně zaslal: radim7777

někde sem četl že když se to montuje svépomocí,tak se musí zajet na STK tam napíší papír jestli je to OK a pak na dopravní

Přesně tak. Ted´jsem dělal tažné na 307SW a i když ti to bude dělat servis, který nemá akreditaci tak musíš na STK. Jinak mně to stálo 3500 tažné a 800 práce. Jinak ten můj servisák mi dal kopii toho certifikátu a na DI ho po mně chtěli. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se musí jet na STK nevím,ale známej na Kaďáka koupil tažák a namontil sám a pak s doklady šel na evidenční místo motorových vozidel (dříve DI) a tam mu to zapsali.Ale při koupi dostal radu,že pokud by mu to nechtěli zapsat,tak ať dojde do prodejny a tam mu daj doklad o odborné montáži.Prodejce vlastní i malý servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť jsem psal,že já ne,ale známý na Oplu Kadett.Pokud jsi manuálně i technicky zdatný a máš k tomu prostředky,tak to jistě zvládneš.Nevím jak na \"P\" ale na ibize,na tom typu TZ co jsem měl,se jednalo o čtyří díry do podlahy kufru a potom natažení pár drátů do zasuvky na přívěs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás na SVK to musíš na DI vydokladovať, že ti montoval niekto kto má na to papier.

Mne to robil známy, ktorý síce sám nemá ten certifikát, ale jeho kamarát mi to objednal z Poľska to ťažné /značka Unihak/ a hneď mi dal papier s potvrdením, že to montoval on sám. Cena bola dobrá aj za ťažné aj za pečiatku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...