chotemicak

zadní mlhovka

11 posts in this topic

Ahoj potřeboval bych poradit jak vyměnit žárovku v pravý zadní mlhovce. Já to zkoumal a vypadá to skoro jako by musel dolů zadní nárazník ale to se mi zdá blbost :myslim :myslim. Je to 306 1.9D kombi r.v. 98.

Aha dík moc už jsem se tam podle toho dostal. Jen jsem s tím nic zatím neudělal páč tam nejsou dráty k žárovce. Budu to muset asi rozdvojit od levý mlhy. Ještě jednou dík, bylo to jednoduchý jen na to přijít.:mad::mad::papa:papa

Původně zaslal: chotemicak

Ahoj potřeboval bych poradit jak vyměnit žárovku v pravý zadní mlhovce. Já to zkoumal a vypadá to skoro jako by musel dolů zadní nárazník ale to se mi zdá blbost :myslim :myslim. Je to 306 1.9D kombi r.v. 98.

Ahoj,

vpravo vzadu u kombajnu nejni mlhovka .. jen odrazka.

Vlevo je. V knize \"Jak na to\" mají zřejmě otočenej obrázek.

PS: Kombajna z r 2000 mám já (1.9D) a švára (HDi), kolega v práci má r 98 (1.9D) a u nikoho z nás není (a to jsou auta skoro v plej palbě - chybí nám jen zadní okna v eleketrice, ostřiky předních světel a vyhřívání sedaček)

Tak vyhřívaný sedačky mám ale s tou mlhovkou je mi to divný protože je tam světýlko s paticí jen v ní nejni žárovka a nevede tam kabel. a kdyby tam byla jen odrazka tak tam ta patice na žárovku asi nebude.:myslim Jestli kecám tak mě zastřelte. ;);)

Na některé trhy se pravá mlhovka nezapojuje.Když tam máš světlo a né odrazku--natáhni el.instal. z levé mlhovky.:roker

patice tam není ale pokud si šikovný tak v poho doděláš. Koupíš patici z favorita a nebo z feldy (stojí cca 35Kč), uděláš díru do mlhy (je tam naznačeno), propojíš kablíky z druhé strany a je hotovo:potlesk:papa:roker

Ta pravá mlha je sice jako odrazka ale uvnitř ní je pochromovaná parabola takže je vlastně stejná jako druhá:super

[upravil dne 24/2/08 purkmistr]

Takhle to vypadá. červeně je ozn. průchodka na kablík k levý mlze.

A zeleně ten kablík. Takže asi 15 cm dvojlinky a žárovka a svítim i pravou.:mrk:mrk

post-0-14109599190549_thumb.jpg

Tak se zeptám pro jistotu - kabel pro levou mlhu vede okolo pravé mlhové odrazky?:mrk