Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pes v kufru


redken

Recommended Posts

Původně zaslal: redken

Ahoj,

mel bych predbezny dotaz, nez tam sveho mazlicka pripadne nacpu :roll

Jak vozite sveho mazlicka ve vozu? U spolujezdce mezi nohama, na zadnich sedackach? V kufru?

Ty bys byl ochoten cestovat ve druhé třídě vozové /kufr/ ??

Já bych tam nacpal max tchýni. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redken

Ha, tak tohle vlakno jsem prehlednul, a ze jsem ho hledat zkousel ;)

Kazdopadne ja bych ten kufr taky moc nebral, ale musim dbat na bezpeci psa i posatky ne? :aut

A co máš za plemeno? Pokud je to větší plemeno a máš break, tak není co řešit. Chce to výcvik + trpělivost.;)

ž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozím dobrmana (8měsíců, 45kg) v kleci. Plastové přepravky jsou menší a drahší. Podle vyhlášky nesmí pes ohrozit tebe ani sebe, takže volně určitě ne. Pokud se mu udělá špatně tak bych nechtěl čistit kufr. Doporučuji přepravku:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 605 jsem vozil setra 35kg/70cm pred sedackou vpredu, lehnul si, hlavu si dal vedle saltpaky a bud spal nebo na me cumel a ani se nehnul, pac to misto tam mel tak aakorat. Nyni v C5 break vozime v zadu a porad zveda hlavu a cumi z okna vul jeden :)

Parkrat se mi postavil ale to jsem mu slapl na brzu tak se svalil na zem a uz to nedela :mad:, je to jednodussi nez po nem rvat lehni kazdou minutu :)) Jinak v 605 jsem mohl jezdit jako prase a nevadilo mu to, nemel se kam hnout, tak v C5 a ta ze ma velky kufr planda jak hard v kyblu. Lepsi by byl mensi prostor, ale klec se mi kvuli preprave jednou za tyden az dva na par kilometru kupovat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož mám pokojového bišona tak na zadních sedačkách.... má tam svojí deku na tu si lehne a ani se nehne.... taky jsem mu párkrát zabrzdil, tak teď raději leží..:) akorát když ho třeba občas nechám v autě a potřebuju si odběhnout, tak štěká jako magor a je nalepenej na skle, takže mám všechny skla oslintaný..... jednou ¨jsem ho nechal v autě otočím se cca po 5m a on mi ojížděj volant...:o raději jsem počkal s ním v autě.... nerad bych se lepil na volant...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas maly ****** ( maltezky psik) sa posadi na sedacku spolujazdca a sedi, pozera von oknom a je mu fajn....

v starom aute lezal na zadnom plate....v poho vydrazla aj hodinku....potom cik pauza a pokracujeme dalej...ak boly velke tepla a serpentiny tak hodil sablu aj on...ale inak velmi dobry a poslusny pasazier:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se na me nezlobte, ale v kufru a pod predni sedackou je pes nejvic na rane potazmo i vy. mam 406 sedan v polokuzi a v aute na zadnich sedackach mam tzv. vanu. je to prichyceny za operky hlavy ridice a zadni sedacky, muzu to dat na cely auto nebo jen na jednu pulku. Je to nepromokavy, voda, zvraceni apod (nicmene pes snasi jizdu v poho) a max. bezpecny. Pro vetsi jistotu ma pes specialni popruhy (ne obojek) a je za to privazan k zapnutemu pasu, tudiz nehrozi, ze pri bouracce (nebo v zatacce) se tam bude mlatit jak nudle v bande. Ta vana me stala cca 250 Kc, a popruhy na psa ca 750 Kc, a doufam, ze to tak bude prikazany i od policajtu casem. Muzu rict, ze pes je fakt vzornej a je nervozni, kdyz ho nepripnu. Mam retrievra cca 30 kg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...