Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co posloucháte ?


ozzy56

Recommended Posts

Jakou mjúzik posloucháte,Pažouti?

Já rock.Protože v něm jedu skoro čtyři desetiletí,asi to měnit nebudu...:o:o:o Takže kapely mého mládí..Sabaty,Párply,Jura-

je Hípa,Cepelíny atd....samozřejmě number one Ozzy:super

A CO VY??????:D:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě to samý - ještě bych doplnil : QUEENy, PINK FLOYDy, ROLLING STONES, Metallica, dobrej je taky Simon a Garfunkel /to už ale není rock/.

Ovšem, vzhledem k věkovýmu průměru na fóru bude mít spousta lidí jinej názor. :myslim

[upravil dne 24.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

raci bych se k tomu moc nevyjadroval ale co, od kazdyho neco ikdyz z myho vkusu halda lidi sili :) trance, disco, pop, rok, evanescence a takovyhle vecicky mam taky rad, ale zadny diskosky a parby nevedu,na to nejsem :aut prakticky Fajnradio a Evropa2 to vystihujou nejlip

[upravil dne 24.2.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako správnej bigbíťák poslouchám hlavně rock, metal, HC, punk, - z českých Doga, Alkehol, Kabát, Arakain SPS, Wohnout, Sestry, Landa...., z cizích Metallica, Manowar, LP, Sepultura, SOAD, Green Day, Rage, Slayer, Deep purple, Zeppelin, Eagles...... V rádiu stále Rockmax, nebo Hey. Jo, teď mám v autě new grass - Taverna ( to je tátova kapela a líbí se mi ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...