ozzy56

Co posloucháte ?

38 posts in this topic

Jakou mjúzik posloucháte,Pažouti?

Já rock.Protože v něm jedu skoro čtyři desetiletí,asi to měnit nebudu...:o:o:o Takže kapely mého mládí..Sabaty,Párply,Jura-

je Hípa,Cepelíny atd....samozřejmě number one Ozzy:super

A CO VY??????:D:roker

Jedna anketka byla TADY a pak se to řešilo ještě TADY;) V obou tématech je i má odpověď. Pokud se ale zadaří, tak budu brzy poslouchat i CDčka z changeru:D

V podstatě to samý - ještě bych doplnil : QUEENy, PINK FLOYDy, ROLLING STONES, Metallica, dobrej je taky Simon a Garfunkel /to už ale není rock/.

Ovšem, vzhledem k věkovýmu průměru na fóru bude mít spousta lidí jinej názor. :myslim

[upravil dne 24.2.2008 myryn]

Jo jo, ale začátek tý ankety je 2,5 roku starej - za to dobu přišli noví členové.

[upravil dne 24.2.2008 myryn]

mno u me to je jak kdy, prevazne techno, ci haus... Ale sem tam i neco jako Nightwish nebo ty linkiny... A nebo proste jen radio...

mno u me to je jak kdy, prevazne techno, ci haus... Ale sem tam i neco jako Nightwish nebo ty linkiny... A nebo proste jen radio...

raci bych se k tomu moc nevyjadroval ale co, od kazdyho neco ikdyz z myho vkusu halda lidi sili :) trance, disco, pop, rok, evanescence a takovyhle vecicky mam taky rad, ale zadny diskosky a parby nevedu,na to nejsem :aut prakticky Fajnradio a Evropa2 to vystihujou nejlip

[upravil dne 24.2.2008 aaischa]

Jako správnej bigbíťák poslouchám hlavně rock, metal, HC, punk, - z českých Doga, Alkehol, Kabát, Arakain SPS, Wohnout, Sestry, Landa...., z cizích Metallica, Manowar, LP, Sepultura, SOAD, Green Day, Rage, Slayer, Deep purple, Zeppelin, Eagles...... V rádiu stále Rockmax, nebo Hey. Jo, teď mám v autě new grass - Taverna ( to je tátova kapela a líbí se mi ).

taky se připojím. Většinou KABÁTY, ty mám moc rád. A většinou takový styl muziky,ale velice rád si poslechnu i Michala Tučného a vůbec co se týká country. Jinak mě pobavila odpověd .mycTD:super:D

Původně zaslal: .mycTD

v peugeotu vetsinou zadni loziska;)

A to jako disco nebo rock ??

Asi podle aktuální rychlosti. :)

to ozzy1956 a myryn : pánové jsou znalci , ještě takové ACDC \"HELLS BELLS , Thunderstuck\" mňam,mňam pro moje ouška:aut