Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena rozvodov a FAP P407 1.6HDi


Rafko

Recommended Posts

Čaute všetci, mam vyhliadnuty P407 1.6HDi, no ma uz nalietanych 160 000 Km a preto by som rad vedel aky je presny interval vymeny rozvodov a filtru FAP. V Peugeote mi povedali, ze tie motory su tak vymakane, ze vymena rozvodov je po 240 000 Km - nechce sa mi verit, a filter FAP po 120 000. Dakujem za komentare!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam též 1.6Hdi ale v 307 a podle mích informacích je výměna rozvodů v oných 160tis. a výměna FAPu je při 120tis.Koukni se ,pokud nemá servisku,pod auto k nádrži po levej straně.Tam je nádržka pro aditiva a pokud tam je aditiv dost tak s největší pravděpodobností byl FAP měněn.A stima rozvodama budeš muset věřit původnímu majiteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rafko

Čaute všetci, mam vyhliadnuty P407 1.6HDi, no ma uz nalietanych 160 000 Km a preto by som rad vedel aky je presny interval vymeny rozvodov a filtru FAP. V Peugeote mi povedali, ze tie motory su tak vymakane, ze vymena rozvodov je po 240 000 Km - nechce sa mi verit, a filter FAP po 120 000. Dakujem za komentare!:roker

Je to tak. 240 000 km je však max. hranice na výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...