Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola na 206 gti


VladoHA

Recommended Posts

Původně zaslal: Vilo

Prave ze skusenosti mam chlapci, ale uz som z toho vyrastol. Napiste mi jednu vec v ktorej som nemal pravdu a ja vam to technicky vysvetlim. Nechcem Vas od nicoho odhovarat, popisal som len fakty s ktorymi musite ratat pri pouzivani vacsich a sirsich pneumatik. Ale ak mate penazi na nahradne diely a pokuty, frajerina stoji za to.

Určitě máš pravdu v tom, že co se týče nižšího profilu pneu, to bude tvrdší a tím věci kolem toho spojené.

Co se týče policajtu, tak ti mi můžou vlézt na hrb, protože týto rozměry jsou povolené na daný typ vozu a tudíž zápis bude ve velkém TP. No a když nemáš auto jen jako spotřební věc, ale i jako koníček tak bys to měl pochopit.

A nakonec, co se týče šířky pneu. V mém případě je to o 20 mm víc, ale co se týče konstrukce(dezénu) je ta pneu na lepší úrovni, než nějaké origo dodávané pneu s vozem, ve výrobní ceně cca 500 Kč, kdoví jestli né míň. Ale jak říkám každý ať si dělá co chce :papa

[upravil dne 24/4/09 Kulíšek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vilo

Prave ze skusenosti mam chlapci, ale uz som z toho vyrastol. Napiste mi jednu vec v ktorej som nemal pravdu a ja vam to technicky vysvetlim. Nechcem Vas od nicoho odhovarat, popisal som len fakty s ktorymi musite ratat pri pouzivani vacsich a sirsich pneumatik. Ale ak mate penazi na nahradne diely a pokuty, frajerina stoji za to.

Nic proti,ale k opotrebeni tech veci co jsi vyjmenoval stejne beztak dochází,jen v ne takove intenzite,ale stejne si myslim ze se to lisi pripad od pripadu......ale je snad kazdeho vec jake kola si na auto nacpe...jinak ten kluk se ptal na uplne jinou itázku,tak nevim proč odpovidaš na to na co se neptal....

Ja sem mel na favoritu 15\" kola s obutim 195x50+ HP podvozek a auto bylo v super stavu porad....Jo a jinak na RC se dávali 17\"..tak nevim v čem vidíš problem...a s technickyma posudkama na mě nechod..já sem Zahradník,tomu já nerozumim,já dělám do kytek:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

ja som mal na 206 gti 215x40 R16 ,a tiez trebalo rozsirit blatniky , predne aj zadne :) , ale inak bohate stacia R16 , staci vybrat len pekny vzor

Taky tvoje GTi bylo motorově nekde jinde:potlesk

Jak si to dokázal pls..pošli PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: L.I.P.O.8

Kolik máš času na ty kola?Příští týden budu dávat hlinikáče,ale až po servisu,takže tak ve čtvrtek nebo v pátek.Pak by sme se mohli sejít odpoledne u Kaufu u autobusáku.Celkem často tě teďka vídávám buď ráno nebo odpoledne na bludovičáku.Jinač potom ještě tady je odkaz na ty fotky a mám ET 15,ale vytažené blatníky

Sice se neznáme, ale myslíš, že bys mi mohl umožnit zkušebně nasadit jedno kolo, jak to bude vypadat? :autjestli máš šířku 7\", tak při ET15 je vysunutí a utopení stejné

To jsem si asi dovolil moc... :mad:

Právě sem uvažoval,že by sme sundali 1 přední a zadní a zkusili to ať vidíš jaké to je ve předu i vzadu.Každopádně dám vědět kdy budu mít auto doma a domluvíme se

Jak to s tebou vypadá tento týden....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: L.I.P.O.8

No zítra jde auto do servisu.Měl bys čas v pátek dopoledne?

Myslím, že v pátek do průvodu nepůjdu:aut, ale na 100% ti to neřeknu. Ještě ti dám vědět. Je na tebe nějaký kontakt? Když tak mi ho napiš SZ. Každopádně Dezent V dark jsou pase, jelikož do výroby půjdou kdoví kdy :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: L.I.P.O.8

No zítra jde auto do servisu.Měl bys čas v pátek dopoledne?

Myslím, že v pátek do průvodu nepůjdu:aut, ale na 100% ti to neřeknu. Ještě ti dám vědět. Je na tebe nějaký kontakt? Když tak mi ho napiš SZ. Každopádně Dezent V dark jsou pase, jelikož do výroby půjdou kdoví kdy :nevim

Ahoj, tak jsem to už psychycky nevydržel a nakonec jsem zrušil objednávku na ty V darky a objednal Dezent F ve stejných rozměrech, jak jsem původně uvažoval a každý mi doporučoval ET25:super. A výsledek na druhý den jsem je měl na autě. Takže díky za nabídku vyzkoušení kol, aspoň tě nebudu muset otravovat :D.

Nejsem si jist, ale nemíjeli jsme se včera ráno v polovině Bludovičáku?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: Kulíšek

Původně zaslal: L.I.P.O.8

No zítra jde auto do servisu.Měl bys čas v pátek dopoledne?

Myslím, že v pátek do průvodu nepůjdu:aut, ale na 100% ti to neřeknu. Ještě ti dám vědět. Je na tebe nějaký kontakt? Když tak mi ho napiš SZ. Každopádně Dezent V dark jsou pase, jelikož do výroby půjdou kdoví kdy :nevim

Ahoj, tak jsem to už psychycky nevydržel a nakonec jsem zrušil objednávku na ty V darky a objednal Dezent F ve stejných rozměrech, jak jsem původně uvažoval a každý mi doporučoval ET25:super. A výsledek na druhý den jsem je měl na autě. Takže díky za nabídku vyzkoušení kol, aspoň tě nebudu muset otravovat :D.

Nejsem si jist, ale nemíjeli jsme se včera ráno v polovině Bludovičáku?:myslim

jj akorát to bylo v úterý a včera sme tě potkali odpoledne na Těšínské za Kauflandem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...