Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Schéma součástek PU 2294 A


vitin

Recommended Posts

Chlapi, nemáte někdo náhodou schéma tohoto rádia? Při vytahování z panelu se nějak zkrouutilo a vnitřní kostra DVD se dotkla tranzistoru a ten vyhořel. Jsou to dva výkonové tranzistory vedle sebe, přišroubované na chladič. Bohužel jak se roztavil, nejde přečíst co to je za tranzistor, abych tam mohl dát ekvivalent. Prosím, pomozte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že nejsou, mají trochu odlišný pouzdro. Ten zdravý má A885 a ten propálený měl poslední číslo asi 0. Víc nepřečtu. Kdybych aspoň věděl, jestli je to PNP, nebo NPN, tak bych tam něco předimenzovanýho dal, ale takhle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň je to pro ostatní varování, bacha při vytahování autorádia. To šasi CD je hodně blízko těm tranzistorům a stačí málo a dotkne se jich. Na 1.obrázku vlevo na šasi jde vidět očouzené místo, kde se to dotklo. Jestli to dám dohromady, tak přes ty tranzistory položím nějakou izolaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus na www.bastleni.cz.

Ten člověk tam má x schemat ale PU 2294 A jsem tam nenašel - taky naznám výrobce.

Dál nevím, jak se s ním domluvíš - mění pouze kus za kus /schema za schema/ a to ještě pokud má zájem.

Jinak tam má meila - toho si najdeš / uvádět ho nebudu/.

Při jednání se na mě neodvolávej - je to naprosto zdytečný - vůbec ho neznám a on mě taky ne.

Zkus tzv. \"žmoulat čepici, skuhrat a naříkat\" - možná uspěješ. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, zkusil jsem e-mail a poslal mu i tu fotku, horší je, že nemám co nabídnout. Ale líná huba, hotový neštěstí.

Jinak to je rádio CLARION s CD přehrávačem, které se montovalo do peugeota 306 a Citroenů, pro ty, kdo neví značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Dík, zkusil jsem e-mail a poslal mu i tu fotku, horší je, že nemám co nabídnout. Ale líná huba, hotový neštěstí.

Jinak to je rádio CLARION s CD přehrávačem, které se montovalo do peugeota 306 a Citroenů, pro ty, kdo neví značku.

No snad uspěješ, když tož dej vědět. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož nevím, zda uspěješ - teď jsem na NETu našel toto :

Od: Filip Strizek

Datum: 13.2.2006 21:09

Předmět: Autoradio citroen Clarion PU 2184A ©

--------------------------------------------------------------------------------

Zdravím konferu, mám pár otázek

A: opravuji vyhořelého peugeota 406 hdi 2001 rok a chtěl bych poprosit, zda-li někdo nemáte schéma zapojení, nějak mi nechodí bsi a docela dost věcí

B: z čeho si autorádio načítá kód...v autě je vše původní, kromě displeje, ten někdo ukradl a je tam nový a i to originální autorádio (ohořelé) sice hraje ale pípá...v displeji je 93c46 takže se může rádio načítat tam odsud, ale nemělo by se načítat spíš z hlavního počítače....

C: co kde v tom rádiu přeškrábnout, aby nepípalo...prý existuje hw oblbnutí a rádio hraje. Obešel jsem sledovačem signálu kde-co a to kde-co co pípalo jsem i odpojoval, ale pípalo to furt...předpokládám že to jinak lze přihlásit přes diagnostiku, ale vzhledem k finančním možnostem kamaráda bych mu to rád udělal zadarmo, takže bych tam radši něco šmiknul...

díky všem za nějaké poznatky co máte....F.

----- Original Message -----

From: jaro (kodradia@pandora.cz)

To: Konference \"autoradia\"

Sent: Sunday, February 12, 2006 11:18 PM

Subject: Re: Re: Autoradio citroen Clarion PU 2295C

PU2294 ma kod a ten 2295 je viazany na Immo, takze asi to iste nebude

Jaro

----- Original Message -----

From: PAVEL ŠPINAR (kodradia@pandora.cz)

To: Konference \"autoradia\"

Sent: Sunday, February 12, 2006 6:38 PM

Subject: Re: Re: Autoradio citroen Clarion PU 2295C

taky nemám to moje byla taky pu2294 ale stejný to asi nebude

To se vlastně ptá člověk - kterýho jsem ti doporučil z NETu.

Ale je to z 13/2 - třeba bude vědět něco novýho.

[upravil dne 25.2.2008 myryn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

označení A885 bude celé 2SA885 - na japonské se to tak píše . Tady je datasheet http://www.alldatasheet.com/datasheet-pdf/pdf/107604/PANASONIC/2SA885.html

Podívej se na plošňák, jak jsou tyhle dva zapojený a podle toho se dá dobře poznat co a jak. pravděpodobně je to k napěťové regulaci - někde na netu byla zmínka.

[upravil dne 25/2/08 ladak]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, tak všem moc a moc dík za všechny, ozval se mi jeden dobrý človíček, který zrovinka čistil toto rádio a tak tranzistor přečetl.

Ladak: dík, vím že je to 2SA885, zjistil jsem i komplentární tranzistor, ale ten to podle posledního písmene nebyl. Plošňák je oboustranný a dost nepřehledný, takže tudy cesta nevedla rovněž, alespoň ne pro mě.

Dík neznámému kamarádovi to mám, je to C3420, čili 2SC3420! Jsem moc rád a tímto mu ještě jednou veřejně děkuju, ušetří mi to moc práce a ještě víc peněz.

Tak ještě jednou díky všem za snahu a přeji hezkou noc a hodně štěstí!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...