Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ne a ne nastartovat


noco

Recommended Posts

Narazil jsem na toto fórum, napadlo mě požádat o radu :-) Tak jsem jednou (předminulý týden) přijel domů, vypnu motor, zamknu auto a když jsem chtěl za hodinu odjet, tak už jsem nenastartoval. Tak co s tím, změřil jsem svíčky, jedna byla špatná, vyměnil jsem je, nestartuje. Zkouším jestli jde nafta do vstřiků, šla. Vzal jsem auto a odtlačil ho do nejbližšího servisu. Tam se v něm dva dny přehrabovali a prý odešlo čidlo otáček, vyměnili ho a pořád nic. Tak se auto odvezlo do jiného servisu, tam je od půlky minulého týdne, zdálo se, že je chyba v rozvodovém řemenu, ovšem, jak se včera zjistilo, nebylo to ono.. Takže hledají dále.. Nemá s tím někdo zkušenost, či neví nikdo kde by mohla být chyba?

Jedná se o Peugeot 307 combi, r. v. 2002, diesel 2.0 HDI. Diagnostika neukázala nic závažného.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě taky jednou nešlo nastartovat, ale vše se točilo jak má ale nenastartovalo to... ukopl jsem si alarm:D tak mi ho v servisu přilepili paskou a přidělali drátek a frčel jsem dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě autí chcíplo při jízdě,pak jsem ještě nastartil,ale asi po 14 dnech už natrvalo umřelo,byl to ventil co pouští naftu zpět do nádrže,byl přidřený,proto vstřiky slabý tlak,výměna stála 5000,- , 4500 ten ventil,zbytek práce,od té doby vše OK,projevovalo se to houpáním motoru na volnoběh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauvec, hele mě to dělal regulátor tlaku paliva na vysokotlaku u 406tky Hdička, ten dělá divy.Nebo koukni,jestli nemáš nějakou prasklou hadičku a nepřisává ti to vzduch.Nebo povadající podávací čerpadlo v nádrži.Ale přkláním se k regulátoru.Hodně štěstí.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...