Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 Nejhorší auto co znám


Kourilak

Recommended Posts

Nejen že jsem vyměnil spojku a setrvační, ted mě zřejmě čeká výměna vstřiků a nebo čerpadla. O různých menších závadách ani nemluvim. Např. výměna kladek na alternátoru, výměna zpětného zrcátka - nestmívalo, oprava zámků, oprava klimatizace... Auto 2,0Hdi 79Kw rv.2003, můžu fakt jen doporučit. Kraksna jedna zasraná už nikdy víc.. a nemluvě o různejch zvukách co to vydává při startování:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj otec měl spolužáka který si v roce 1994 Dovezl nového mercedesa přímo z Německa.Asi po 20000tisícich jel po dálnici a upadlo mu zadní kolo.Nic se nikomu nestalo ale na autě byla obrovská škoda.Tehdy řekl otcovi že tohle by se jinému autu nemohlo stát a že si koupil pěknů kraxnu.Myslíš že všechny mercedesy jsou kraksny!??????????:myslim:myslim :myslim Výš které auto se nekazí ?To které nemáš!!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já tankuju jedině na značkových pumpách, a když my i chlapy z Peugeotu řekly že 307 je nepovedený auto, tak na tom asi něco bude. Kola se plej klepou na každý druhý, a setrvačník odejde prý 100% u všech Hdi motorů, a to samý řemenice. Cituji příjmacího technika v Peugeotu a asi bych si nevymýšlel, protože naše firma jim dodává dílý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kourilak

ale já tankuju jedině na značkových pumpách, a když my i chlapy z Peugeotu řekly že 307 je nepovedený auto, tak na tom asi něco bude. Kola se plej klepou na každý druhý, a setrvačník odejde prý 100% u všech Hdi motorů, a to samý řemenice. Cituji příjmacího technika v Peugeotu a asi bych si nevymýšlel, protože naše firma jim dodává dílý.

setrvačník a řemenice možná odejde, ale ne po 90t. Mám v okolí hafo hdi motorů a nevim ani o jednom, že by mu odešel setrvačník nebo vstřiky. Jen vim o jednom čerpadle ve 150tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to auto predaj a budeš mať po starostiach. Na 2,0 HDi 79 kW je úpne normálne, že odchádzajú zotrvačníky. Jazdím aj s Partnerom 2,0 HDi 66 kW a ani spojka ani zotrvačník neodchádzajú. (215 000km) Tak isto ani na SW 1,6 HDi 80 kW neodchádza zotrvačník. Ešte si nenapísal, či si prvý majiteľ .... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 1.6Hdi 80kw r.v.2004 a myslim že je to hlavně o zacházení a o přístupu k udržbě,ne jenom se vozit.Mám ho po 1 majiteli a podle servisky kromě pravidelných výměn provozních součástí (brz.destičky,kotoučích,preventivní výměna rozvodů ve 120tis místo doporučených 160tis.,tlumiče atd.) a námplních či filtrů se nic jiného nemuselo měnit.Okolo toho palivového sistému to je u Hdi také a to preventivně o aditivech a čerpání nafty u ověřených čerpacích stanic a né někde u kamáráda ve sklepě.Určitě je to také o tom,jak se říká,jestli máš pondělní nebo páteční typ ale to neni problém jen jedné značky ale všech,kromě už zmiňovaného MB.Takže určitě nezanedbávat to auto a pokud máš ten páteční typ tak prič snim.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hudy

na 406 a 307 jsou rozdilne setrvacniky!ty na 406 vydrzi vecnost..

no trochu se pridam,ja mam 307 v benzinu rok a musim rict,ze uz jsem do ni taky trosku nacpal:nevim

A co jsi do ní nacpal? Nemyslím tím lidi a věci do kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...