Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sklíčko parkovacího světla 605


Spec

Recommended Posts

Zdravim, předevčírem jsem přišel k autu a koukám, že mám prasklé sklíčko pravého (z pohledu když stojim před autem) parkovacího světla.:(

Asi nějaký prase do mě ?uklo nebo to upadlo samo - nevim. Každopádně je fakt, že napraslký už trošku bylo.

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nemáte to sklíčko nebo celé (jen to parkovací) světlo. Pokud možno levně, protože nové jen to sklíčko prej stojí 800kč. Přitom je to vlastně kousek umělé hmoty :o

Dík předem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Ja jsem ho rozmacknul jak jsem tlacil auto.Nove jsem sehnal za 674,- u Auto Kelly.Mel jsem slevu.Akorad jeste vymenit.Necham to asi na jaro.Musim asi vydelat plast z podbehu at se dostanu na sroubky.A jen sklicko se urcite neda sehnat.Jen komplet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, jestli ste nekdo kupovali to svetlo nove a zbylo vam teleso toho svetla z toho rozbiteho, klidne bez toho sklicka, pokud vam to doma lezi zbytecne, podarujte, popr. za studentskou cenu to od vas koupim(pouze kdyz je chrom v poradku). Experimentuju doma s plexisklem :) Myslim to zcela vazne. A nebo naopak, pokud mate i to sklicko, treba jen praskle na pul, poslete mi to i s tim sklickem, at si muzu odlit formu, podle ktere budu to plexi potrebovat ohybat. Kdyz se mi to podari, muzu Vam tech sklicek udelat do haleluja, kdyz mi zaplatite plexi. Doma uz mam jeden vzorek, ale mel jsem to sklicko rozflakane, takze jsem to ohybal tak celkem v ruce a taky to tak vypada, je to moc vypoukle a vycuhuje to z auta cca o 1.5cm vic nez to puvodni, ale kryci funkci mi to zatim plni v pohode :) odkaz na foto je v sekci modely/605/nekde v nejake thredu o parkovackach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...