Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

hid h7 xenon přestavba u 307čky - zaznamenali jste problémy


omegaalfa

Recommended Posts

Mám 2 dotazy na 307 dmičkaře

1) jestli se HID sada napíchne na konektor přímo od světla jinými slovy jestli se musejí předělávat dráty/konektory?

2) jestli pak někomu něco blblo kolem ...byly ohlasy od 206 tkařů že ballast blbne jednotku ABS, která je blízko a u 307 je taky nalevo u světla. Blblo to někomu?

díky za postřehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

ad 1) kabeláž pasuje přímo, bez změny - nemusí se nic předělávat ;)

ad 2) pokud je dobře ukostřený, nemělo by blbnout nic, jinak nevím :myslim

[upravil dne 22.2.2008 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: rastikt

No pokiaľ viem tak sa odporúča vymeniť bateriu za silnešiu.Mne sa stalo po namontovaní xenonov,že sa mi zrazu rozsvietili všetky kontrolky a auto zdochlo.Asi to bolo naopak,ešte že som vchadzal do dvora.Vymenil som baterku a odvtedy bez problémov.

hmm, nenapadá mě jediný důvod, proč by se měla měnit baterie, a navíc, xenony mají menší spotřebu energie než halogeny (2x35W oproti 2x55W)

ale jednu radu mám, pokud možno nestartovat s rozsvícenými světly, xenony jsou citlivé na napěťové špičky v palubní síti. Nastartovat a až potom rozsvítit - samosebou jsou dnes už auta která to takto umí sama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze by to byl nejaky extra zazrak se rict neda - svit origo xenonu nedosahnes. Ale osobne bych do toho uz nesel. Lepsi je si koupit znackovy zarovky. Tatovi jsem dal do Transita Osramy Night Breaker a je to docela narez - transit model 07. Takze zadny vykurveny paraboly.

Jen co HID xenonu nemuzu vytknout (mam je misto H4), ze se jeho svit odrazi od reflexnich materialu nekolikanasobne vice.

Clovek s tim neoslnuje. Jen to vypada jako modry tuzing zarovky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Demo

Ze by to byl nejaky extra zazrak se rict neda - svit origo xenonu nedosahnes. Ale osobne bych do toho uz nesel. Lepsi je si koupit znackovy zarovky. Tatovi jsem dal do Transita Osramy Night Breaker a je to docela narez - transit model 07. Takze zadny vykurveny paraboly.

Jen co HID xenonu nemuzu vytknout (mam je misto H4), ze se jeho svit odrazi od reflexnich materialu nekolikanasobne vice.

Clovek s tim neoslnuje. Jen to vypada jako modry tuzing zarovky :)

HID sadou nedosáhneš na výkon xenonu s čočkou, to je pravda, ale výměnou za halogenky si mužeš velmi zpříjemnit život za volantem. Jen nechápu, proč by to mělo vypadat jako modrý tuzing žárovky, když si mužeš namontovat xenony s chromatičností v rozmězí 2700K - 14000K (tedy od zelinkavé přes žlutou, teple bílou, bílou, studenou bílou, denní bílou, ledově bílou, namodralou, modrou až fialkovou) zkusím pohledat a dám sem foto nabízených barev :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Demo

Mam 6k K a vypada to jako tuzing. Ale davat pryc to nebudu...

6000K je normální bílá, já mám 8000K a to už má nádech do modra, např. koncern VW montuje 4000/4100K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: subin

Kde se dají sehnat výbojky s 4300-5000k?Já mám možnost jen 6000k a to mi připadá moc do fialova

6000K do fialova?:myslim:D no jak říkám, je to opravdu subjektivní :D

a seženeš je u prodejců těchto kitů v české republice nebo podstatně levněji na burze EBAY

[upravil dne 24/2/08 minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

subin : Já kupoval předevčírem 4300k a za cenu 2000,- Nová, origo zabalená sada.

Ten kluk co je prodává, je z Českýho Brodu a ty to máš k němu z Phy kousek. A posílá i na dobírku.

Jinak barvy může sehnat 4300k, 6000k, 8000k a myslím že ještě 10000k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...