Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rebikova nova hracka, aneb poznej Peugeota potisici a prvni ;)


Guest DD

Recommended Posts

Rebikovi jsem dnes narychlo vycvak auto, omluva za fotky na vysku ;).

s_rebik1.jpg

s_rebik2.jpg

s_rebik3.jpg

s_rebik4.jpg

s_rebik5.jpg

s_rebik6.jpg

s_rebik7.jpg

s_rebik8.jpg

s_rebik9.jpg

s_rebik10.jpg

s_rebik11.jpg

s_rebik12.jpg

Tot vse, vice detailu doda Rebik. Ja za sebe muzu rict, ze jizda v tomhle auto vyvolava na tvari usmev :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuji Otovi a jeho kolegovi za nalezení 604, Vašendovi za servis a odtahovku, jednomu šikovnému človíčkovi za vyloupnutí do krásy a DD za fotky. Ostatním za kladné reakce, je to fakt houpací pohoda, krásně to řadí a dobře se řídí.

Pravda, dnes jsem si jenom jezdil, potřeboval jsem to trochu projet a odzkoušet, před servisem jsem se trochu bál, navíc to nemá značky, takže to zatím jde do stodoly-))

Jinak můj požadavek zněl, že chci něco většího 504, 505, 604 ale i klidně pěknou 605 s benzínem, nemusí to být nějaký sběratelský model, prostě něco relativně servisovatelného, na srazy a léto, samozřejmě šestiválec by potěšil, ale není podmínkou. Na pěkné svezení je tohle to pravé, nejsem klasický veteránista, takže jsem neměl konkrétní volbu.

Auto je 30 let staté, najeto 137tkm a jako servis jsem udělal: Olej, svíčky, filtry, dva klínové řemeny, čep řízení, jednu palivovou hadici a geometrii - což je fakt úsměvné, gumy to má nové, ostatní v super stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...