Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyberauto


kema

Recommended Posts

Původně zaslal: kema

Nevím kam tento příspěvek zařadit,tak zkusím sem,jakožto snad budoucí majitel 406...:)

Chlapy poraďte,máte někdo zkušenosti s autobazarem vyberauto,koupili byste si u nich auto?Poraďte please,díky moc.

Profika/ na kterejkoliv bazik/ mechoše- kterej ti to prohlídne - ale opravdu dobrýho kámoše !!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Osobně jsem byl v mostě a měl jsem zájem o 406tku ,le prijel jsem tam a byla nekde pryc,to uz mi zaclo byt podezrely..... za chvili prej ze ji dovezou.. fajn tak dovezli,vylezl z ni monter a jel jsem to projet...kdyz jsem rekl ze ji beru,ale ze bych rad splatky ktery mi po telefonu nabidltak najednou to byli splatky jiny... najednou bych misto 150 tis zaplatil cilove 250 tisic..vrazedny.takze odemne mas slovo NIKDY. Mej se a hodne stesti....Neni nad male bazary v malych mesteckach..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Anonymous

Osobně jsem byl v mostě a měl jsem zájem o 406tku ,le prijel jsem tam a byla nekde pryc,to uz mi zaclo byt podezrely..... za chvili prej ze ji dovezou.. fajn tak dovezli,vylezl z ni monter a jel jsem to projet...kdyz jsem rekl ze ji beru,ale ze bych rad splatky ktery mi po telefonu nabidltak najednou to byli splatky jiny... najednou bych misto 150 tis zaplatil cilove 250 tisic..vrazedny.takze odemne mas slovo NIKDY. Mej se a hodne stesti....Neni nad male bazary v malych mesteckach..

On se ale ptal na spolehlivost bazaru. Ne co se týká splátek. Takže nebýt špatné nabídky splátek, tak by jsi asi doporučoval, pokud posuzuji, že jsi si tam chtěl koupit auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Anonymous

Osobně jsem byl v mostě a měl jsem zájem o 406tku ,le prijel jsem tam a byla nekde pryc,to uz mi zaclo byt podezrely..... za chvili prej ze ji dovezou.. fajn tak dovezli,vylezl z ni monter a jel jsem to projet...kdyz jsem rekl ze ji beru,ale ze bych rad splatky ktery mi po telefonu nabidltak najednou to byli splatky jiny... najednou bych misto 150 tis zaplatil cilove 250 tisic..vrazedny.takze odemne mas slovo NIKDY. Mej se a hodne stesti....Neni nad male bazary v malych mesteckach..

Tak díky za info,pravda je taková,že do telefonu toho někdy navykládají dost a realita býva dost často jiná.Je pravda,že mě více zajímala kvalita jejich aut,než zbůsob financování,ale i to je pro mě zajímavá informace.

Já byl teď v sobotu v peugotu v Olomouci Bystrovanech v jejich bazáču se podívat na 406 break,2.0 Hdi zlevněná z 198 na 155 tis!Už to se jevilo nějak podezřele a když jsem se ptal proč ta sleva tak mi ten prodejce řekl,že ta cena byla hodně nadsazená a že to auto už potřebujou prodat.Tak tomu by se dalo věřit,pokud by šli s cenou dolů o 15-20 tis,ale né o 43 tisíc.No kromě vadné řemenice,která vydávala nepěkné zvuky,celkové zašlosti a opotřebovanosti auta(věnec volantu dosti sedřenej,lak,madla atd.),jsme ještě našli,že v místech kde je expanska je to potečené od oleje.Tak jsme na haluz koukli do expanzky a byl v ní olej!!:mrk....Tak že prej se dostal do chladícího systému olej,když jim prdl výměník olej-voda a že prej je to složitý ho z toho systému dostat.Tak jsme se hezky rozloučili a že se na to auto přijedu podívat,jak bude v pořádku,ale přes víkend se mi to rozleželo v hlavě a asi do toho nepujdu ikdyž byla skoro v pné palbě...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakmile z toho auta nemáš na první dojem dobrý pocit tak ruce od něj pryč!!! Počítej s tím, že to není jen o těch závadách, které aktuálně vidíš, ale v nejbližší době se na to objeví další a další.

Musíš jedině hledat a hledat... Přeji hodně štěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je úplně jedno v kterém bazaru si auto vyhlídneš, každopádně bych bez kamaráda mechanika (nebo aspoň dobrého známého, který autům opravdu hoví) žádnou koupi v našich podmínkách nerealizoval!!! Můžeš narazit na hezkej kousek (to chce ale většinou delší dobu ztrávenou hledáním), ale z většiny se jedná o opravené velké bouračky nebo silně olítaná auta s nejasnou minulostí, což právě ten kamarád dokáže odhalit spíš než někdo, komu právě teď tohle auto uhranulo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Nedoporucuju, moje auto stahli cca o 160t km

Ja jsem to od par znamych tak slysel ze tam kouzli s tachometrem, ale osobni zkusenost s timto autobazarem nemam, takze tezko rici :roker

no je to jednoduchy, auta si z dojcu tahaj sami. V dojcu ti to nikdo stahovat nebude a na techecu sem mel pri koupi neco kolem 117t a v servisnich zaznamech pazouta nasel kamarad posledni servis v SRN roku 05 se stavem cca 250t:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Nedoporucuju, moje auto stahli cca o 160t km

Ja jsem to od par znamych tak slysel ze tam kouzli s tachometrem, ale osobni zkusenost s timto autobazarem nemam, takze tezko rici :roker

no je to jednoduchy, auta si z dojcu tahaj sami. V dojcu ti to nikdo stahovat nebude a na techecu sem mel pri koupi neco kolem 117t a v servisnich zaznamech pazouta nasel kamarad posledni servis v SRN roku 05 se stavem cca 250t:o

Vime proc mame piskoty ! :o) kamarad jel nedavno v jedne 406HDi kde pocitadlo najetych kilometru ukazovalo 944 000 najetych km takze tech 160k km je jen par smesnych kilometru lec pro tazatele zjevne jasny argument :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Nedoporucuju, moje auto stahli cca o 160t km

Ja jsem to od par znamych tak slysel ze tam kouzli s tachometrem, ale osobni zkusenost s timto autobazarem nemam, takze tezko rici :roker

no je to jednoduchy, auta si z dojcu tahaj sami. V dojcu ti to nikdo stahovat nebude a na techecu sem mel pri koupi neco kolem 117t a v servisnich zaznamech pazouta nasel kamarad posledni servis v SRN roku 05 se stavem cca 250t:o

Vime proc mame piskoty ! :o) kamarad jel nedavno v jedne 406HDi kde pocitadlo najetych kilometru ukazovalo 944 000 najetych km takze tech 160k km je jen par smesnych kilometru lec pro tazatele zjevne jasny argument :cool:

chcel by som vidiet tu 406 HDi s nalietanými 944 000 km....to by bola asi naozaj dobra podivana....ako sa toto auto dokaze popasovat s milionom kilometrov.. pocut zvuk motora, a vidiet co vsetko bolo menene...myslim ze by to bola zaujimave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: buml

Nedoporucuju, moje auto stahli cca o 160t km

Ja jsem to od par znamych tak slysel ze tam kouzli s tachometrem, ale osobni zkusenost s timto autobazarem nemam, takze tezko rici :roker

no je to jednoduchy, auta si z dojcu tahaj sami. V dojcu ti to nikdo stahovat nebude a na techecu sem mel pri koupi neco kolem 117t a v servisnich zaznamech pazouta nasel kamarad posledni servis v SRN roku 05 se stavem cca 250t:o

Vime proc mame piskoty ! :o) kamarad jel nedavno v jedne 406HDi kde pocitadlo najetych kilometru ukazovalo 944 000 najetych km takze tech 160k km je jen par smesnych kilometru lec pro tazatele zjevne jasny argument :cool:

chcel by som vidiet tu 406 HDi s nalietanými 944 000 km....to by bola asi naozaj dobra podivana....ako sa toto auto dokaze popasovat s milionom kilometrov.. pocut zvuk motora, a vidiet co vsetko bolo menene...myslim ze by to bola zaujimave

Tak pocitam ze uz tam toho asi byla pulka nova, ale hlavne jednalo se o vozidlo taxisluzby :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukam ze s nima mate jen spatne zkusenosti. koupil jsem to tam a kdyz mam byt uprimny tak jsem tam mel par problemu. Vzal jsem telefon a jednal primo s majitelem a ejhle najednou to slo zaridit, nemel jsem zapsane tazne ve velkem technicaku. Davali mi k tomu cistopis. tokolik to ma najeto radsi neresim ikdyz mi k tomu dali servisku pro me je dulezite ze to nebylo nabourane a neni hnuta kasle.na to jsem si daval pozor. to ze do toho budes muset investovat s tim musis pocitat je to uz nejaky ten rok co to sjelo z linky a kdyz se podivas kolik opravdu pekna a malo jeta stoji v nemecku a za kolik to nabizeji nase bazary tak rozdil v kvalite nekde bude a je. Jde jen o to aby to nemelo vyslovene nejaky chytak. Ale zase na obhajobu bazaru zaridili mi pojisteni s 30 % bonusem a to se pocita :super No a jestli bych od nich koipul dalsi auto? Urcite bych se tam minimalne jel podivat ale tentokrat uz s technikem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

tak koukam ze s nima mate jen spatne zkusenosti. koupil jsem to tam a kdyz mam byt uprimny tak jsem tam mel par problemu. Vzal jsem telefon a jednal primo s majitelem a ejhle najednou to slo zaridit, nemel jsem zapsane tazne ve velkem technicaku. Davali mi k tomu cistopis. tokolik to ma najeto radsi neresim ikdyz mi k tomu dali servisku pro me je dulezite ze to nebylo nabourane a neni hnuta kasle.na to jsem si daval pozor. to ze do toho budes muset investovat s tim musis pocitat je to uz nejaky ten rok co to sjelo z linky a kdyz se podivas kolik opravdu pekna a malo jeta stoji v nemecku a za kolik to nabizeji nase bazary tak rozdil v kvalite nekde bude a je. Jde jen o to aby to nemelo vyslovene nejaky chytak. Ale zase na obhajobu bazaru zaridili mi pojisteni s 30 % bonusem a to se pocita :super No a jestli bych od nich koipul dalsi auto? Urcite bych se tam minimalne jel podivat ale tentokrat uz s technikem. ;)

jo,diky za zajímavej názor,ale třeba to pojištění bych asi nepočítal,protože to pojištění se dá sjednat i s vetším bonusem než uvádíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Voloda58

Já když jsem sháněl Pažouta, tak jsem se tam byl taky podívat. Spíš jsem měl zálusk na Focuse. Všechno předražený, naleštěný jako v AAA. Nakonec jsem skončil v bazaru \"Autonej\" a domů přivezl P 406. Nevím jestli jsem udělal dobře, jsem celkem spokojený, ale ta spotřeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...